Příspěvky uživatele - 234.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zimné hrušky, 17.10.2017 Obsahuje fotku
Erika - česká odroda zimnej hrušky (Boscova x Drouardova). Prvá moja úroda, len pár plodov (dvojročný stromček). Výzorom taká nenápadná, typická hruška akú by nakreslili deti v škole. Na fotkách je Erika vľavo, vpravo je Nojabrskaja. Veľkosť trochu... celý příspěvek >
Braeburn, 17.10.2017
Braeburn - prvá skromná úroda zo stromčeka zasadeného v r.2014, zároveň sú to moje vôbec prvé dopestované Braeburny. Oberal som dnes (foto). Doteraz sme sa s touto novozélandskou odrodou poznali len "z videnia" z obchodov (jablká si tam pozriem, ale... celý příspěvek >
Velbora (dotaz), 21.6.2017
Ktorá veselská odroda sa vám zdá najodolnejšia na jarné mrazy?
Jak vést výchovný řez hrušně?, 13.2.2017 Obsahuje fotku
Petr z H.: Ja by som sa hneď neunáhlil, v prvom "stepe" by som rezal tak ako je znázornené na fotke ružovou farbou (tých pár najspodnejších pahýlikov preč a skrátil by som zatiaľ len ten prvý pod terminálom vľavo). Následne by som počkal, čo sa... celý příspěvek >
Xenia, 12.11.2016
Ako je táto odroda odolná na hrdzu hruškovú a chrastavitosť-strupovitost? Potrebuje táto odroda postreky proti týmto chorobám?     Jano
Jonalord, 17.9.2016
Rozporuplný Jonalord... Mal som 2 stromy na MM106 vyše 10 rokov, vykopal som ich pred 2 rokmi. Občas si myslím že aspoň 1 som mohol nechať. Aké sú Vaše skúsenosti s JL? Ako by Ste ho zhodnotili? Chuťovo bol pre mňa veľmi špecifický, asi preto mi... celý příspěvek >
Totálne neškodný herbicíd, 29.8.2016
Bol by som nerád, keby môj čiste recesistický príspevok venovaný motyke vyvolal nejakú zbytočne vyhrotenú konfrontáciu. Ja si tiež nemyslím že to v záhrade musí vyzerať ako v obývačke, ale "proti gustu žiaden dišputát", každý z nás si určuje tú mieru... celý příspěvek >
Vhodné moderní odrůdy jabloní pro extensivní způsob pěstování na vysokokmenu, 11.8.2016 Obsahuje fotku
K tomu vyhoľovaniu Topazu: Mal k tomu tendenciu na M9, ale nie až takú ako Rubín či Bohemia. Tiež po vstupe do plnej rodivosti veľmi slabo rástol. Na A2 je to úplne iný strom (foto). Rastie bujne, ale zároveň konáre dobre obrastajú (budúcim)... celý příspěvek >
Merkur, 11.8.2016 Obsahuje fotku
Merkur - priebežná správa. Červené sfarbenie sa už začína rysovať. IH
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 4.6.2016
Práve som sa dozvedel, že Talent už nie je. A nebude. IH
Topfive, 31.8.2015
Pán Vysloužil dovod može byť vaša poloha.kde máte zasadenú Topfive.Oblasť pri Trnave je veľmi teplá oblasť.Bolo by dobré keby sa k Topfive vyjadril niekto kto ju má zasadenú v polohe porovnateľnou s vašou polohou.
Sprašnost meruněk, 31.8.2015
Rezistentná na šarku by mala byť aj odroda BORA.Je to skorá odroda.
Topfive, 31.8.2015
KATINKA je veľmi dobrá slivka, je odolná chorobám, len škoda že nie je o niečo viac sladšia, bola by dobrá aj na lekvár.Ale je to ranná slivka takže od nej nemožeme chcieť vačšiu sladkosť.Ja som veľmi spokojný s ELENOU tiež je veľmi odolná chorobám a... celý příspěvek >
Veličenstvo Redhaven, 31.8.2015
Zdravím pani Lído aké odrody nektariniek okrem VENUSU ešte máte? Ďakujem
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika