Příspěvky uživatele - 20.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nova Pila, 14.5.2015
Každý má jiné požadavky a je z čeho si vybírat. Takže ať Vám i nám to pěkně řeže. Kdoví,  možná se můžeme těšit na nějaké foto H545 v akci? F A
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 15.2.2015
Loni jsem si pořídil Dolmar PS 500 C.  Na internetových diskuzích jsem si pročetl co se dalo.  Při nákupech spotřebního materiálu ke staré pile jsem si na prodejnách vyzkoušel několik pil.  Nakonec jsem se rozhodl pro farmu D 500.... celý příspěvek >
Mountfield ukončil predaj značky Solo?, 5.1.2015
OK, omlouvám se. O koupi Sola jsem také dříve přemýšlel, tak proto jsem sice mimo mísu, ale přesto poslal příspěvek. Myslím, že diskuze jsou právě o příspěvcích. Žádnou značku jsem nepomlouval a Vaše upozornění naprosto přijímám.  F... celý příspěvek >
Mountfield ukončil predaj značky Solo?, 5.1.2015
Dobrý večer, také jsem dnes večer zjistil na internetu, že z motorových pil nabízí MTF pouze pily OM. Nicméně již je mi to jedno. Před Vánocemi jsem koupil Dolmar PS 500 C. V kamenném obchodě a za dobrou cenu.Další pilu jsem měl v úmyslu koupit již... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika