Příspěvky uživatele - 228.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahody, 24.7.2016
Dobrý den paní Lído, já vím, měla jsem to udělat, neudělala..Rostla tam tráva, v červnu zryto, doplněná zem ze zahrady+kompost od nás z kompostu.. Když použiji postřik, následný odpad do kompostu nedávám, pálím.. Sadba přišla v půli září, v ten den... celý příspěvek >
Jahody, 23.7.2016
Dobrý den, prosím o radu.. Loni jsem zakoupila sadbu jahod ve Vraňanech.. Podle info na jejich stránkách zasadila jahody, žádná sláva to tedy nebyla, z 60rostlin to přežilo 33ks.. Sadba byla o ničem, většina bez listí, jen kořenové krčky, neřešila... celý příspěvek >
Světlušky 2016, 21.6.2016
Tak u nás dnes konečně tři světélka poletovala po zahradě ;)
Kterou růži vybrat?, 29.5.2016
Přijde mi jako Ingrid Bergman.. Měla jsem ji, jen tedy nevím ta barva, zdála se mi ta moje tmavší.. No uvidíte, co napíše paní Květa ;)
Jednoduchá pomůcka, která vám zachrání jahody, 15.5.2016
Drát zohnout do písmene U a konce zohnout k zemi.. Ty zapíchnout do země a máte podpěru bez vázání..
Nemoc nebo skudce na hrusni, 10.5.2016
Sázela jsem do velkých dír, zavezla kompostem a zeminou. Hnojiva jsem letos v březnu cereritem. Mísu mám ve velikosti korunky, i jsem je už parkrát zalila letos.. Pár listů už vyrašilo, vše silně ďupkaté červeně. Zvažuji postřik, myslíte, že by to... celý příspěvek >
Nemoc nebo skudce na hrusni, 7.5.2016
I když se nikdo neozval, třeba bude mít někdo podobný problém... Listy stále nikde.. Pupeny nastejno :(
Nemoc nebo skudce na hrusni, 1.5.2016
Paní Lído moc děkuji. Neví prosím někdo, proč mi u té druhé hrušně neraší listy? Pupeny má, vypadají že porostou ale nic se neděje.. Obě hrušně loni narostly jen 2-3cm dál nic.. Zalévala jsem v létě přez ty vedra dost.. Navíc obě na větvičkách černý... celý příspěvek >
Nemoc nebo skudce na hrusni, 28.4.2016 Obsahuje fotku
A ještě ta druhá
Nemoc nebo skudce na hrusni, 28.4.2016 Obsahuje fotku
Dobrý večer, také prosím o pomoc s určením, jedna hrušeň je navíc jen s pár listy, pupeny má, listy ale stále nikde, děkuji
Jarne mraziky 2016, 27.4.2016
Jojo, je to tu.. -2st a jasno.. Prozatím, tak uvidíme...
Jarne mraziky 2016, 26.4.2016
Petrov nad Desnou -6st.. Vše spáleno, úroda nebude..
Zahradnictví Spomyšl, 1.4.2016
Známá brala od nich a byla skopojená :)
Jaký máte hrášek?, 1.4.2016
Také mi hrách neroste a mám úplně stejný problém, jak pán co psal výše.. Stromem to nebude, v dosahu 10m žádný na zahrádce nemám.. Přitom rajčata, papriky, okurky jsem měla na rozdáváni.. Myslela jsem, že možná hnojiv es ale maminka má taky stejný... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 22.2.2016
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, zda vadí, když bych ještě v nejbližších dnech vysázela podzimní česnek? Odrůdy božel nevím, dala mi ho známá, že ještě mají hromadu a neupotřebuje vše na vaření. Tak mě napadlo, že bych si taky nějaký vypěstovala,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika