Příspěvky uživatele - 240.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace stromkové růže, 10.6.2016 Obsahuje fotku
Mladší i starší květy, poupě bohužel od něčeho hodně ukousnuté.
Identifikace stromkové růže, 10.6.2016 Obsahuje fotku
Velikost otevřeného květu v porovnání s rukou - 6-7cm, není úplně drobná.
Identifikace stromkové růže, 10.6.2016 Obsahuje fotku
Zdravím. Mám tuto krásnou stromkovou růži už 3 roky, každý rok bohatě a dlouho kvete, je zdravá, přezimuje bez obalení. Ráda bych si pořídila i další, případně i jako keřovou. Kupovala jsem ji v Šumperku, měla na sobě ale jenom polské označení... celý příspěvek >
Škůdce v mátě peprné, 7.6.2016
Tak děkuji, konečně vím, co mi to letos začalo žrat mátu. A že to té mandelince jde. Děti chodily obdivovat lesklého broučka, já pak při trhání lístků do pití našla téměř na každém vršku pěkně nakladené vajíčka a teď tam není skoro nic, jenom... celý příspěvek >
Vysoké a úzké květiny na školní záhon?, 7.6.2016
Vysoké floxy - k sehnání ve spoustě barev denivky vyšších sort - i když za ty se dítě neschová třapatka dřípatá - plnokvětá (má ráda vodu, ale přežije i bez) vysoké odrůdy aksamitníku - nepřežijí jenom slimáky, jinak všecko bylinné... celý příspěvek >
Podnože pro růže, 7.6.2016
Hm, v nějaké jiné diskuzi o růžích jsem se dočetla, že používat k očkování výhony loňské, max předloňské. Pokud lze použít obyčejný šípek, můžu jít teď s rýčem na stráň, odrýt si kus a na tom to zkoušet? Jedná se mi o naučení techniky, ne namnožení... celý příspěvek >
Clematis - hřížení bez stimulátoru?, 6.6.2016
Zdravím. Jedním ze způsobů množení plaménku je hřížení - naříznout, nasypat stimulátor, zaháčkovat, zasypat. Je šance, že pustí kořeny i bez práškového stimulátoru? Hřížíte někdo plaménky nebo používáte spíše řízkování?
Řez keřové růže na popínavou, 6.6.2016
Zdravím. Dočetla jsem se různě po netu, že silné keřové růže lze vhodným řezem podpořit a využít je i jako popínavé (samozřejmě s vyvazováním ke konstrukci). Jak tedy řezat keřovou růži, aby rostla víc do výšky? Konkrétně třeba od Kordese... celý příspěvek >
Růže v nádobách - větší, 6.6.2016
Tak jenom doplním - světle růžová The Fairy v květináči opravdu parádní, krásně kvetla, rozrostla se. Přistiňovala zároveň kořeny plaménky, který rostl na konstrukci nad ní a celek měl pěknou výšku. Na zimu květináč částečně zapuštěn do země a na... celý příspěvek >
Jahody v květináči, 6.6.2016
Mám Karmen v 10l květináčích, částečně zapuštěné v zemi, celoročně venku. Rostou a plodí, bujně tvoří odnože. Ale nic moc výkon po nich nechci, mám jahody po celé zahradě, na každém možném kousku jich je pár keříků - je to jako zábava pro děcka, že... celý příspěvek >
Váš názor - minianketa, 3.6.2016
Spartan Jana - - žlutý špendlík (ne mirabelky) Jinak ale miluju červený a bílý rybíz, mám několik odrůd rozložených do sezony, abych ho měla pořád dost.
Rebarbora, 3.6.2016
Odkopek nebo ze zahradnictví, K9 bývají kolem 35-40 korun. Ze semen se mi rovněž nedařilo.
Kanadské borůvky - pěstování, 3.6.2016
Podle mého blbost. Bílé kalíšky odpadnou, ale bobule se dělá pod tím. Hlídat dostatek vody a sledovat. Za pár dní to je určitě bezpečně poznat. Mám jich 12, různé odrůdy, opylení je zajištěno určitě, ručně bych to nedělala.
Nové sazeničky, 3.6.2016
Brala jsem i z nových, ale mám Karmen, ta bují jako divá. Dávala jsem pod rostlinku zrovna malý květináček se zeminou, přiháčkovala tam šlahoun drátkem, na podzim odstřihla. Sazenice pak byly úžasné.
Jarne mraziky 2016, 27.4.2016
Pátek, sobota se ma vyjasnit a mrznout, tak co nezmrzlo do teď, tak v sobotu to zmrzne určitě)-:
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika