Příspěvky uživatele - 135.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Natírání kmenu vápnem, 9.3.2016
Máte někdo zkušenost s použitím malířského postřikovače na bílení stromů? - viz video.
Řez jabloně, 30.1.2016
Než vysadit novou jabloň a čekat až vyroste, tak bych raději kmínek přerouboval asi tak 0,5 m nad zemí a z roubu založil novou korunku.
Heliodor, 6.10.2015
Zadejte hledat ve vyhledávači seznam.cz  :   jabloň Heliodor M1
Plot s ovocnych stromov, 21.6.2015
M9 bych do písčité půdy nedával - nedostatek vláhy, nutné zavlažování.
Zimní postřik jádrovin Nitrosanem 25, 11.5.2015 Obsahuje fotku
Informace pro chemiky - právě vyšla publikace Metodiky ochrany zahradních plodin, 5. přepracované vydání 2014. Zasílá Čs. zahrádkářský svaz za 150,- Kč + pošt.
Jaká je to odrůda jabloně?, 10.4.2015 Obsahuje fotku
Možná je to Bohemie, ty moje jsou podobné
Pomoc s určením odrůdy, 31.3.2015 Obsahuje fotku
No, nevím nevím, moje Zuzana na orig. roubu z Holovous je méně vybarvená, i když má dostatek slunce.
Doba postřiku, 2.3.2015 Obsahuje fotku
V časopise Zahrádkář 3/2015 nabízí ČZS dotisk publikace Metodiky ochrany zahradních plodin- viz naskenovaná informace.
Bažantí odrůdy, 11.2.2015
Která odrůda jabloně je vůbec nejstarší? O absolutní prvenství se pere hned několik odrůd, ale horkým favoritem je určitě „api hvězdovité“, na které bychom se štěstím narazili v několika moravských zámeckých parcích. Jméno jabloň získala podle... celý příspěvek >
Jurrský ovopark, 23.1.2015
Něco o Burgundy je zde.
Autento, 5.1.2015 Obsahuje fotku
Bylo tady kdysi napsáno, že Starkl používá v katalogu fotomontáž. Nějak jsem tomu nevěřil, ale dnes došel poštou katalog na r. 2015 a já zíral. Na str. 42-43 jsou těsně vedle sebe nabízeny 2 různé jabloně, ale stromek je podle rozmístění a délek... celý příspěvek >
Paprika Hamík, 18.4.2014
Děkuji. A zatím je mám stále nechat v kelímcích nebo přesadit již do truhlíků?
Paprika Hamík, 18.4.2014 Obsahuje fotku
Zasela jsem si semínka papriky Hamík, ale bohužel docela dost pozdě (v první polovině března). Jsem úplný začátečník v pěstování zeleniny. Papriky budu sázet do truhlíků. Můžete mi prosím poradit, zda mám "šanci" na nějakou úrodu nebo zda jsem je... celý příspěvek >
Převislá keříčková rajčata, 18.4.2014 Obsahuje fotku
Poprvé chci pěstovat rajčátka na terase v truhlících. Zasela jsem si semínka převislých rajčátek Tumbling Tom Red. Rána jsou stále chladná, a tak nevím, zda rajčátka nechat v kelímcích nebo je zasadit do truhlíků a do příznivějšího počasí nechat... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika