Příspěvky uživatele - 221.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moje první jablon - řez?, 31.3.2017
Dobrý den,  udělal bych to asi stejně jako píše paní Lída... udělat z něj špičák a vybudovat novou korunku. Ono se nabízí otázka, zda by nebylo nejlepší stromek úplně vykopat (šetrně), udělat pěkný kruh o d = 1 m (může být klidně více),... celý příspěvek >
Řez nektarinky, 24.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den,  prosím o radu ohladně ředu této čerstvě nasazené nektarinky Crimson Gold. Já osobně bych jí sestříhal o 90% na 4 kosterní větve z důvodu poměrně slabých kořenů.  Zajímal by mě hlavně termín střihu, v literatuře se píše v... celý příspěvek >
Pomoc s identifikací jehličnanů a keřů, 14.3.2017
Zdravím, 1. zakrslý kultivar patrně černé borovice, 'Brepo' má ale delší jehlice a je hustší 3. Thuja orientalis 'Aurea Nana' 7. trochu mi připomíná kvetoucí Pieris. Kalina má výraznější listy. S ostatním souhlasím. Ria
O jakou odrůdu se jedná?, 9.2.2017 Obsahuje fotku
Tak poslední obrázek a prosím o poslední tipy.  Díky za Vaši spolupráci a přeji dobrou letošní úrodu :) 
O jakou odrůdu se jedná?, 8.2.2017
Zítra sem ještě hodím foto celé bedinky, kde je větší reprezentativní vzorek :) a pak bych to asi prohlásil za ukončené. Specer souhlasím s panem Hlavatým a Liberty vypadá taktéž jinak. Ale moc děkuji za tipy 
O jakou odrůdu se jedná?, 8.2.2017
S tím zenitem bych to viděl až do Února u obou odrůd s tím, že záleží na podmínkách a skladování...  Začínám mírně pozorovat, že některé plody se už mírně (velmi mírně) kazí, ale většina je stále krásně tvrdá a v dobrém stavu. Je to v takové... celý příspěvek >
O jakou odrůdu se jedná?, 8.2.2017
A co si myslíte, že by to mohlo být za odrůdu? Já jsem přesvědčen, že ta odrůda musí mít něco společného z Mc Intosh. Možná ty fotky trochu zkreslují, ale ta odrůda je velmi podobná (zeleno - tmavě červená), slabá slupka, ale pod slupkou zatím ještě... celý příspěvek >
O jakou odrůdu se jedná?, 8.2.2017
Dobrý den pane Hlavatý, Hodně jsem prozkoumával, co by to mohlo být za odrůdu a Váš návrh Mc Intosh je vysoce pravděpodobný už s tím, že to musí být minimálně kříženec tohoto jablka. Zaráží mě ale nulová strupovistost, neboť ve vlákně zabývajícím... celý příspěvek >
O jakou odrůdu se jedná?, 4.2.2017 Obsahuje fotku
Druhé jablko
O jakou odrůdu se jedná?, 4.2.2017 Obsahuje fotku
Děkuji za odpověď.  Po rozkrojení má bílou dužinu a ta je krásně šťavnatá. Tudíž to s největší jestotou bude Idared.  Ještě bych tady měl ale jedno jablko. Tmavě červené / zelené, které má bílou dužinu a chutí je spíše taková... celý příspěvek >
O jakou odrůdu se jedná?, 27.1.2017
Dá se nějako poznat s větší jistotou o jakou odrůdu se jedná?  Idared by to mohl být a asi to na něj i vypadá..  Děkuji za odpovědi
O jakou odrůdu se jedná?, 27.1.2017 Obsahuje fotku
Ještě přidávám foto kališní jamky... 
O jakou odrůdu se jedná?, 27.1.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den,  prosil bych o pomoc při určení této pro mě neznámé odrůdy. Z vlastností mohu říci, že se jedná o zimní odrůdu, kde je poměrně tvrdá slupka. Jablko je poměrně sladké.  Budu velmi rád, za jakékoli nápady či... celý příspěvek >
Náhrada za jalovec, 15.7.2016
Dokonce je foto i na Wikipedii. Jana
Náhrada za jalovec, 15.7.2016
Nemá smysl se o tom přít, jako profík to mám vlastní zkušenost. Jana
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika