Příspěvky uživatele - 180.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurka Burpless tasty green, 12.3.2015
A kdy jste ji kupoval? Já se včera díval v zahradnictví a neměli ji. Dnes jsem se díval na stránky SEMO a už ji nemají ani v prodeji. Nepřejmenovali ji? Rád bych tak odolnou odrůdu pěstoval.
Papriky 2015, 16.2.2015
Tak to jsem měl štěstí, já měl papriky zabalené v sáčku týden a to už byly naklíčené téměř všechny, teď už jsou na okně a zdá se, že rostou pěkně. Kdy je budu muset rozesadit do kelímků? A stačí i nějaký malý kelímek, menší než od běžného jogurtu?... celý příspěvek >
Papriky 2015, 15.2.2015
Tak mi už po týdnu vylezly všechny papriky co jsem zasadil. Měl jsem Oranos, Ramiro z koupených plodů a Pálinda F1 z koupených semínek. Zatím se mi nezdá, že by byl mezi nimi nějaký rozdíl, možná jsou Pálindy nepatrně větší. Jinak jsem se trochu bál,... celý příspěvek >
Papriky 2015, 3.2.2015
Chystám se zaset zítra a to způsobem, že semínka dám na den do sklenice s vodou s trochou lignohumátu a hypermanganu, jen nevím jestli už tehdy potřebují teplo. Další den je dám do výsevního substrátu. Je tento postup správný? To samé se chystám s... celý příspěvek >
Papriky 2015, 1.2.2015
Tak jsem koupil papriky Ramiro a jsou fakt hodně sladké, mám semínka z nich připravené zatím na okně, teď jsem ještě koupil oranžové papriky v Lidlu, odrůda Tribelli, Oranos jsem tam neviděl, jaký je v nich rozdíl? Chci se zeptat, jestli bývá velký... celý příspěvek >
Pěstování dýně (hokaido), 13.8.2014
Děkuji za odpověď. Po nájezdu slimáků zůstala opravdu z 10 jen jedna rostlinka. Tak snad příští rok.
Pěstování dýně (hokaido), 12.8.2014
Prosím o radu, mám nasazenou dýni Hokaido, má hromadu kvetoucích šlahounů a jenom 2 pidi plody. Prostě kvete a kvete ale květ pak odpadne a nic z něj není.  Zasazená je ve směsi kompostu a chudé zeminy. Opakuje se to rok co rok, loni i s... celý příspěvek >
Úprava malotraktora, 7.6.2014 Obsahuje fotku
Tak jsem to dodělal a vyzkoušel přímo při přípravě a sadbě brambor.Zátím žádný problém, ani jsem nemusel použít všechno závaží, jen bych (kvůli zdrav. stavu) spíš zkusil k manipulaci se závěsem hydrauliku.Máte někdo nějaké hotové a vyzkoušené řešení... celý příspěvek >
Rada - uschnutí břízy, 20.4.2014
u nás na to byl schopný pošťák... jak šel od domu k domu, u každého si cvaknul a u každého vymočil... a stromy na ktrerých se podepsal... dlouho nevydržely... a je to..jednoduchéé..nebo vařící voda... jinak taky mám ráda stromy..ale když to... celý příspěvek >
Povinnosti vlastníků pozemků, 3.11.2013
Neudržované zahrady a stromy? Vím své!!! Šest let se dřu na zahradě (která mně stála i nemalé peníze), kde mám z každé strany v  "Výborné sousedy!!!". Se dvěma sousedy (zleva a zprava) jsem se dohodla bez problémů na všem, fajn lidi. Bohužel oba... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika