Příspěvky uživatele - 78.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s pruhy po hnojení, 29.5.2009
Dobrý den, poradíte mi někdo jak postupovat a trávník zachránit?hnojivo bylo naváženo podle návodu, hnojil jsem posypovým vozíkem.Vznikly mi pruhy tmavé a světlé trávy.Tmavé rostou hezky dál a světlé téměř vůbec.Jde s tím ještěněco udělat?A druhý... celý příspěvek >
Kvetopas jablonony, 19.4.2009
Kdy a cim je chranit proti napadeni.DEKUJI
Hnoleni NPK, 6.4.2009
Zdravim, mam tuje asi 1 m vysoke a zatim jsem je nehnojil, zacinaji ridnout.Kolik asi gramu NPK muzu pohnojit k jednomu keri?Dekuji
Quercus ilex, 24.3.2009
Mám tento dub doma letos asi 50o/o omrznutí listů jinak dřevo v pohodě literatura píše až-23 oC, takže tady u nás na jižní Moravě to jde jinde nevím.Letos tu bylo max - 15 oC, což tu je maximum.Mino zimy 05/06,to tu bylo -20oC.
Jde narovnat lišta?, 9.3.2009
Průhyb je 5 mm a přesně uprostřed.Kontaktoval jsem další servis a tam mi řekli, že mají nějaké udělátko na rovnání lišty hlavně po tom nemlátí kladivem .Jasně že, když to nebude ono a nemělo by to být bezpečné tak pujde do šrotu.Jde tady o to že... celý příspěvek >
Jde narovnat lišta?, 9.3.2009
Zdravím, tak u nás v UH ve Stihlu narovnat lištu neumí a nikdy to ještě neslyšeli že něco takového jde. David
Jde narovnat lišta?, 8.3.2009
Ohnutí je do 5ti mm v tomto případě by se mě hodil vynalez RadkaB na zkoušku dat tam starší řetěz a vyzkoušet jestli se hned nepřetrhne.
Jde narovnat lišta?, 8.3.2009
Zdravím všechny, stala se mi v lese taková nehodička, že se mi kousla lišta ve stromě a po vyřezání druhou pilou strom spadl přesně na lištu a ohnul ji pilu jsem měl odmontovanou tak ta přežila.Tak se ptám jestli su o 700 chutši nebo se s tím v... celý příspěvek >
Mango, 1.3.2009
Mango jsem zkusila také pěstovat, chytlo se mi hned z první pecky, co jsem zasadila a vyrostla nádherná 30cm vysoká rostlinka. Chce to opravdu horko a hodně světla a hlavně proudění vzduchu - doma za oknem zimní zahrady, kde vzduch stojí se mu... celý příspěvek >
Pila po zahřátí nedrží volnoběh, 6.2.2009
Zdravím Radka, Jedná se o Stihl 023.Podle mě jsem závadu našel.Dal jsem nový benzín s kvalitním olejem vypral vzduchový filtr a po zahřátí na volnoběh pila chcípla.Tak jsem se dal do šroubků L a H a šroub L jsem dotahoval min.přes 2 otáčky a H taky... celý příspěvek >
benzin do pily, 4.2.2009
Zdravim, smichany benzin s olejem drzim v pet lahvi od limonady.Muze se petlahev naleptat a pomalim rozpoustenim v palivu skodit motorove pile?Pokud ano, v cem michat mensi mnozsti paliva - 2litry.Dik
Pila po zahřátí nedrží volnoběh, 4.2.2009
OK pánové prověřím vzduchový filrt a pak to zkusím vyladit.Děkuju za podrobný popis ve druhém příspěvku.
Pila po zahřátí nedrží volnoběh, 4.2.2009
Ahoj, mám takovíto problem mám starší piu Stihl která po zahřátí nedrží volnoběh.Startuje bez problemů do otáček jde taky dobře ale jen ten volnoběh.Poraďte mi prosím kde mám začít s odstraněním této závady.Podle toho co jsem se tady dočetl by to... celý příspěvek >
Stihl 023 velká spotřeba paliva, 3.2.2009
Ahoj všichni, zajímal by mě váš názor na příliš velkou spotřebu paliva u této pily. V loňském roce jsme s kamarádem těžily dřevo a na jednu nádrž jsme řezali zhruba stejnou dobu.Letos je to všechno jinak já mám nádrž dá se říct v momentě prázdnou a... celý příspěvek >
Semena Javoru, 26.10.2008
Ihned do substrátu (nesmí přeschnout)a stratifikovat do jara nejlíp venku pod listím v zakopaném květináči.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika