Příspěvky uživatele - 255.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ibisek, 13.6.2015
dobry den potrebuji radu mam od lonska zasazene ibisky jenze se mi letos nejak rozrostla kopretina a cely jede ib8sek prykryla chtela bych ho presadit jinam myslite ze muzu ted nebo kdy je nejlepsi presazovat
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 13.6.2015
Take jsem zacatecnik ale po lonskem fiasku kdy sem nemela v truhlikach dirky odjela na dovcu a sousedka pilne zalivala mi pulka z nich sla do kopru pyly preliteis me zajima postrik proti plisnim loni mi ke konci leta zacki jakoby pl3snivet pak dam... celý příspěvek >
Mravenci, cerveni broucci a ptaci, 8.6.2015
Je my jasne ze ptaku se asi jen 5ak nezbavim ale nejakse premnozily a likviduji co se da tresni mi oskubali za jedine dopoledne jahody sem tedy na radu zname zakryla zaclonami a funguje jenze mi oziraji salaty a i mlade vyhonky od hrachu vsechno... celý příspěvek >
Jak na potkany na zahradě, 20.2.2014
Mohli byste, prosím sdělit potkanům, aby žrali jen zbytky v kompostu. Naši potkani žrali totiž vše tj. vše co rostlo na velké zahradě, kačata, kuřata, sádrokartonové obklady, kabely na zdech, stavební pěnu. Neměli jsme žádný nepořádek, ale žijeme na... celý příspěvek >
Jak na potkany na zahradě, 19.2.2014
Vážení, vše jsem vyzkoušela! Staničky s talonem ano. Následky smrtící! Všude mrtví potkani. Ale má to jeden zádrhel! Ti mrtví jsou jen mladí samci a mladé nezkušené samice. Stará matka rodu nikdy nástrahu nesežere. Když začnou umírat, zabalí si a... celý příspěvek >
Jak se zbavit bezu černého?, 16.7.2013
Já jsem navrtal do kmínků a silnějších větví cca 15 - 20 otvorů a hned injekční stříkačkou naplnil (několikrát po vstřebání) silnější roztok Dominatoru. První známky vadnutí cca po týdnu. Po cca 1-2 měsících jsem zřezal těsně u země a přesypal... celý příspěvek >
Katalpa - červenolistá, 13.7.2013
Ano, katalpa velmi dobře snáší řez a to až do počátku léta. Záleží na klimatu a stanovišti, aby následné výhony stačily vyzrát a nezmrzly. Na řez reaguje prudkým růstem až metrových výhonů s obrovskými listy. Myslím ale, že rozložitý tvar časem... celý příspěvek >
Postavení na orné půdě, 3.11.2012
Orná půda jako taková není až tak rozhodující, rozhodující je co stanoví na daném pozemku územní plán. A je li pozemek v intravilánu (zastavěném obvodu) obce nebo ne. Lze podat návrh na změnu územního plánu... atd.
Co je to za plevel?, 7.9.2012
... ano, je to ona. Máme ji taky, ale sekání trávníku ráda nemá. Ale vždy se rychle objeví tam, kde se ryje, nebo udržuje úhor. Miluje sluníčko a nevadí jí sucho. A chuťově je zajímavá- kořenitá šťavnatá chuť. Kde mi nevadí, jsem ji přestal... celý příspěvek >
Zimolez kamčatský - konec, 17.6.2012
... no to možná bude ten klíč - studenější oblast - proč se někomu daří a někomu ne. Pochází z oblasti studené s krátkým vegetačním obdobím. R.T.
Nový trávník - problémy, 2.6.2012
... tomu, že trávě živiny chybí, svědčí právě ty tmavé fleky bujnějšího vzrůstu, jak už bylo zmíněno. (podobně, jako když pes čůrá po trávníku) Zkusil bych to intenzivnější hnojení na kusu, jak už jsem psal. A citem, vykašlal bych se na poučky a... celý příspěvek >
Nový trávník - problémy, 1.6.2012
... vidím to na chudou vyčerpanou půdu. Zkuste kus trávníku hnojit intenzivněji, jestli bude reagovat, a podle výsledku bych řešil co dál. Jinak se vám velmi brzy uchytí pionýrské plevele, které trávu vytlačí.
Dřezovec trojtrnný, 1.6.2012
... mám ho 12 let, už je 10ti metrový, zlatý sunburst a hálky jsou na něm touto dobou každý rok. Celý strom je pak do červena. Během léta asi díky hálkám znovu výrazně obrůstá.
Rivan, Burlat, Kaštánka, 22.5.2012
... nejsem žádný odborník, ale Burlat a Kaštánku mám 15 let vysazeny vedle sebe (Mělnicko). Burlat plodí výrazně slaběji, chuť vynikající, bez červů. Nevšiml jsem si, že by praskala. Kaštánka je každoročně obsypaná plody (uvádí se, že burlat je pro... celý příspěvek >
Cornus kousa - usychání listů, 18.5.2012
Předpokládám, že japonský dřín bude mít podobné nároky a potíže jako dřín floridský kvetnatý (Cornus florida urbiniana). Rozhodně nepatří mezi levné rostliny.  Uvažuju o zmíněném kultivaru, ale nároků na pěstování se trochu bojím.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika