Příspěvky uživatele - 48.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pestovani revy v nadobach, 3.5.2015
Lze vinnou revu pestovat trvale v nadobach, napr na balkone? Dekuji za vsechny nazory.
Tomel - Kavkaz neeo Nikita's Gift?, 24.3.2015
Uvazuji o porizeni jednoho tomelu na zkousku, ktery je podle vas odonejsi?
Balkonova broskev, 23.3.2015
Moc dekuju za prispevek :-)  Jsem zvedava jaka bude ta moje cervenolista, fotka od prodejce nejspis prosla photoshopem :-) ale stejne se tesim, naraseno ma pekne. A na zimu uklizite, nebo nechavate v nadobe venku? 
Balkonova broskev, 22.3.2015
Peknyden vsem, rada bych se zeptala, jestli ma nekdo zkusenosti s zakrslou tzv. "balkonovou" broskvi? Je mi jasne zejde spis o okrasnou zalezitost nez o opravdovy uzitek :-) ale kdyz uz nemam moznost mit broskve ve volne pude, rada bych, aby se... celý příspěvek >
Réva vinná pěstování bez postřiku, 27.2.2015
Diky za tip :-) 
Reva amurska, 27.2.2015
Diky. Ma byt i prakticky rezistentni vuci mistnim chorobam, proto o ni uvazuji, nechci strikat chemii. Male kulicky nevadi, pokud budou chutove dobre.
Reva amurska, 27.2.2015
Mate nekdo? Jak vysoce je to jedle (hlavne pro primy konzum)? Uvitam kazdou informaci o teto reve, na internetu toho moc neni. Dekuji.
Réva vinná pěstování bez postřiku, 27.2.2015
Obnovuji tema... Lze vubec nejakou odrudu pestovat bez postriku? :-) 
Mravenci ve skleníku, pasti vyschnou, 21.6.2013
Koupila jsem takový růžový prášek a taky to sypu všude, kde se to hýbe:-). Viděla jsem, co dokáží mravenci, tak nechci, aby se stalo něco podobného i tady. Ten prášek se dá buď sypat, nebo rozpustit ve vodě a pak buď zalívat, nebo rozprašovat. Ale... celý příspěvek >
Angrešt, 21.6.2013
Takhle to nevypadá, naštěstí:-). Prostě je kulatý angrešt a na horní části je to takové vysušené. Skutečně doufám, že je to jen od sluníčka, protože je takové vedro... Díky za Vaše nápady!! Iveta
Srnky a zahrada, 1.5.2013
Plot máme zatím ze dvou stran. Zezadu ho máme v plánu na letošek. Bohužel mi zbývá strana u sousedů, kteří s plotem začali předloni, ale dodnes není hotov. Nevím, jak se jich zeptat, kdy ho budou dodělávat, abych je neurazila. Díky! Iveta
Srnky a zahrada, 1.5.2013 Obsahuje fotku
Ahoj, prosím o radu. Na zahradu nám chodí srnky. Zatím nemáme hotovou zahradu, tak mi to moc nevadilo, že spásaly plevel:-). Vloni jsem si ale vysadila jahody a dnes zjistila, že mi je žerou. Poradíte mi, jak ochránit úrodu? Chci zasadit saláty,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika