Příspěvky uživatele - 155.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opatření u težké mokřejší půdy, 11.3.2015
Asi jsem to špatně specifikoval - měl jsem na mysli jestli je nutné chránit před okusem keře rybízy+angrešty + kořenový systém.. - dále ještě jedna zásadní otázka - je možné použít také hliníkové pletivo? Sehnal jsem ho zcela zachovalé s... celý příspěvek >
Opatření u težké mokřejší půdy, 10.3.2015
Díky všem za rady - budu Vás informovat o mých pěstitelských úspěších :-)) a pevně doufám, že za pár let bude ve skříni poctivá domácí slivovička :-)) PS: ještě bych se zde rád zeptal jestli je třeba při sázení keřů rybízu, arónie a angreštu -... celý příspěvek >
Opatření u težké mokřejší půdy, 9.3.2015
Petře a prováděl jste nějaká speciální opatření když máte také jílovou půdu?
Opatření u težké mokřejší půdy, 9.3.2015
Díky za rady... jenom bych doplnil, že mám vybráno odrůdu meruňky Radka na podnoži Ryngle Zelená a toto uvádí prodejce: Rygle Zelená -  podnož do středně těžkých a těžkých půd oslabuje vzrůst až o... celý příspěvek >
Opatření u težké mokřejší půdy, 9.3.2015
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat na vhodné opatření před zasazením ovocných stromů - konkrétně to budou Slivoně (Durancie, Hanita, Katinka, Č. Rodná) + o měsíc později to budou Jabloně, Hrušky, Meruňka, Broskev, Třešeň... popíšu Vám složení... celý příspěvek >
Nové Slivoně na JV pozemku - převážně na pálení, 19.2.2015
Asi ze zvědavosti jednu domácí vysadím... všem díky za rady - mám jasno
Nové Slivoně na JV pozemku - převážně na pálení, 19.2.2015
Pane Petře To, ale není ta správná odpoveď :-))) já chtěl švestky v prvé řadě na pálení a v druhé řadě na jídlo (Katinka...) a samozřejmě i ostatní... ale myslel jsem si, že odrúdy jako Gabrovská, Čačanská či snad Durancie tak, že z těchto stromů mi... celý příspěvek >
Nové Slivoně na JV pozemku - převážně na pálení, 18.2.2015
Budu sadit asi 10stromků a raději než vymýšlet sázky na risk zvolím jistotu a některý stromeček vezmu 2x...  čili to vidím asi na: Katinka - 1x Gabrovská - 2x Čačanská rodná - 1x Hanita - 1x TopTaste - 2x Durancie -... celý příspěvek >
Nové Slivoně na JV pozemku - převážně na pálení, 18.2.2015
JOJO jsem vyškrtnul hned první den :-) - zatím pouze předbežně mě ještě zaujaly (nevím kolik jich ještě zvolím - budu se rozhodovat asi především obdobím dozrávání popř. zkušenostmi Vás borců :-)) a nevím jestli se dají všechny... celý příspěvek >
Nové Slivoně na JV pozemku - převážně na pálení, 17.2.2015
Všem moc děkuji za rady - teď jsem pár dnů vůbec neměl čas, ale ještě si projedu pár odrůd a poprosím Vás o nějaké rady a tipy :)) díky
Nové Slivoně na JV pozemku - převážně na pálení, 12.2.2015
Dobrý den, tak jsem si to prostudoval znovu a zvolil jsem tedy kromě již výše psaných navíc : Katinku - která tedy zraje v druhé půli Července a když na to tak koukám tak mám postupně vždycky něco - píšu tak jak zrajou za sebou: Katinka -... celý příspěvek >
Nové Slivoně na JV pozemku - převážně na pálení, 11.2.2015
Děkuji, právě proto, že jsem spíše studoval co do kvasu tak jsem trošku opoměl na švestky na jídlo a to by manželka nebyla moc ráda :-)) Co se týče JOJO tak právě jsem v rozpacích a asi zvolím spíše o jeden stromek navíc mnou jiné uvedené... celý příspěvek >
Nové Slivoně na JV pozemku - převážně na pálení, 10.2.2015
Zdravím zdejší odborníky, po podrobném prostudování všech témat týkající se slivoňí jsem si vybral pár odrůd které bych rád letos vysadil na nový pozemek, který přes 10let ležel ladem (pouze se sekala tráva) - má mírný sklon orientovaný na JV a... celý příspěvek >
Vhodné odrůdy pro pálení, 25.1.2015
Dobrý den, dá se tedy říct, že na nastávající zahrádku kterou teprve chystám a mám vyhrazený prostor jen pro "své" stromečky na pálenku :)) by byla ideální kombinace: Durancie + Gabrovská popř. Durancie + Čačanská rodná (píšu to... celý příspěvek >
Stromy a ochranné pásmo VVN?, 14.1.2015
Děkuji za vysvětlení... podle toho se zařídíme :)
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika