Příspěvky uživatele - 144.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Akát - množen, 20.2.2015
Brambory jsou také původem z Ameriky...
Ostřící přípravek na ruční broušení řetězů nebo pilník s vodítkem, 19.2.2015
Poslyšte Romane, v čem je určitě lepší a přesnější válečkové vodítko, než to plechové s rychlosponami? Ale prosím vysvětlit, žádné doměnky. Mám to plechové a určitě je řetěz kvalitně nabroušený. A opravdu se chodíte předvádět do nějakých prodejen... celý příspěvek >
Ostřící přípravek na ruční broušení řetězů nebo pilník s vodítkem, 16.2.2015
Nechte se zaměstnat u firmy, která ty řetězy vyrábí. Jistě si přijdete na pěkné peníze jen pouhým broušením právě vyrobených řetězů. Stanislaw
Mulcovac alebo bubnovu kosacku?, 6.2.2015
Jen poznámku. Pokud dáváte mulč ke stromkům, tak určitě nehnojíte, ale naopak se fest připravujete o dusík. Stanislaw
Založení otevřeného sadu v náročných podmínkách, 5.2.2015
Když je zima a hodně sněhu, zajíc nějaký průměr stromu vůbec neřeší. Viděl jsem důkladně ohryzané jabloně, které měly v průměru víc jak 30cm. Stanislaw
Nevíte, kde narazit na Moravě na mišpule?, 2.2.2015
Dobrý den.Toto je loquat, čili Eriobotrya japonica.
Mulcovac alebo bubnovu kosacku?, 26.1.2015
Dobrý den. trochu se přidám. Mám dva ovocné sady s plochou přes jeden hektar. Meziřadí jsem nejdříve sekal lištovou sekačkou, ale pak jsem si pořídil mulčovač a určitě bych to už neměnil. O rostlinné zbytky není teba mít obavy, vše se velmi rychle... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 22.1.2015
Neznám furt smysl Vaší archivace. Vždyť Vy jste vůči Béďovi velice zaujatý a nic u něj nekupujete, tak k čemu Vám budou ty ceníky? Stanislaw
I toto je Mountfield, 22.1.2015
Pro Kutil.cz. Jestli to není tajemství, zkuste mi prosím napsat, k čemu Vám ten archiv ceníků ale bude? Jen tak bokem, ten kdo koupí něco za pouhou třetinu původní ceny určitě není nadrženec, ale velmi moudrý člověk. Stanislaw
Určení neznámé dřeviny, 17.1.2015
Dobrý den. Pane Josef, určitě se nechci do toho míchat, ale dle mého se jedná o Berberis x ottawensis"Superba". Ten má překloněné větvičky a jeho plody velmi dlouho drží na keři. Berberis vulgaris přeci jen roste vzpřímeně a jeho plody nemají tak... celý příspěvek >
Jak míchat olej do benzinu?, 14.1.2015
Proč by se měly měnit mazací schopnosti namíchané směsi? Jaký je k tomu důvod?
Škumpa, 10.3.2014
Dobrý den, pročetla jsem si celou tuto diskuzi, ale mám v tom pěkný guláš! Mám na zahradě na podzim nasezenou škumpu, o jakou se jedná netuším. Každopádně někdo se tu ptal na to, jestli je možné škumpu zasadit do sudu či jiné pevné nádoby do země?... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika