Příspěvky uživatele - 205.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
voňavá popínavá růže, 8.9.2007
Máme na zahradě odrůdy popín. růží: Compassion, Coral Dawn a Schneewalzer. Všechny tři voní. Také některé z tzv. anglických růží lze použít jako popínavé a ty voní skoro všechny velmi intenzivně.
prořezání hrušně, 15.2.2007
Jen několik poznámek ke dvěma posledním příspěvkům - bývalý majitel opravdu asi řezal blbě a to po celou dobu růstu stromu (asi 20 let). Když už nedosáhl na horní větve, tak uříznul třetinu koruny. Výsledkem jsou vlky a zároveň díky nedostatečné... celý příspěvek >
prořezání hrušně, 9.2.2007
A to já zase ráda udělám, protože takové předražování, jaké se bohužel dnes děje, se nemá podporovat. V inzerátu, který si výrobce dal na několik internetových stránek, uvádí jen číslo svého mobilu 606159052. Přestože jsem samozřejmě hned... celý příspěvek >
prořezání hrušně, 9.2.2007
Dobrý den na Slovensko ! V Baumaxu, v OBI a podobných marketech není radno nářadí kupovat. Všechno je z dovozu a přehnaně drahé. Dnes jsem se byla jen tak ze zvědavosti zeptat v OBI na cenu vrtáku a dozvěděla jsem se závratnou sumu 1600 Kč. ... celý příspěvek >
prořezání hrušně, 8.2.2007
Našla jsem si na netu soukromého výrobce, který si své vrtáky o průměru 10cm cení na 350 Kč.  Nevím, jestli to je mnoho, nebo málo, tak dalece tomu nerozumím. Byl ten Váš z Baumaxu dražší ? Nebo naopak... celý příspěvek >
prořezání hrušně, 8.2.2007
Děkuji pane Vysloužile, Váš návod je perfektní a i pro mě jako laika srozumitelný. Zítra se vydám po obchodech (železářstvích ?) shánět zemní vrták. Bude to v našem případě užitečné nářadí. Kromě zmíněné hrušně uplatníme stejnou metodu i u okrasných... celý příspěvek >
Hlohyně šarlatová, 4.2.2007
V letošním únorovém čísle časopisu Flóra na zahradě na str. 69 je obrázek hlohyně napadené strupovitostí, kterou bývá napadána podobně jako ovoc-né stromy. Možná, že v případě vašeho keře se jedná o totéž. Pak je potřeba hlohyni ošetřit postřikem... celý příspěvek >
prořezání hrušně, 4.2.2007
Díky za radu pane Miloslave. Přesně to jsem potřebovala vědět. Máte pravdu, že hrušeň potřebuje i zmladit, ale s tím si už poradím. Teoreticky mám nastudováno z literatury, snad zvládnu i praxi. Přeji krásný den. Zuzana V.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika