Příspěvky uživatele - 161.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej pro dvoutaktní motory, 10.12.2006
Mohlo by se jednat o originál. olej používám do křovinořezu a má opravdu uvedenou barvu.
Coleus - Africká kopřiva opadala, 29.11.2006 Obsahuje fotku
Coleus je velmi náročný na světlo. V bytových podmínkách se přes zimu dá těžko udržet.. Takže bych typoval, že je to nedostatkem světla.
Ponorné čerpadlo, 28.11.2006
Také bych kvůli vyčerpání takového množství vody jednou ročně nekupoval kvalitní, ale drahé značkové čerpadlo.Takové čerpadlo je třeba, pokud má být v provozu dlouhodobě.  Občasné čerpání zvládne i  plasťák za pár stovek. Obdobné čerpadlo,... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily, 23.11.2006
Pánové mám radost, že jsme se nakonec  shodli. Teorie pana Pooha nechme těm co připojují Temelín. Zde se určitě uplatní.  Pro nás ostatní co potřebujíeme jen pár ampérů pro pilu nebo sekačku shrnu. Třívodičová prodlužovačka o průřezu ... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily, 22.11.2006
Pane 234.140  Staci citat pozornejsie. Nepozorne citanie technickych textov je " No hrůůůza !! Přečtěte si prvně článek ze kterého  pan J.S cituje a pak reagujte. NO HRŮŮŮZA!!!!!
Výběr elektrické pily, 22.11.2006
Pane  234.140 jste možná dobrý teoretik a máte jistě pečlivě nastudovaných zmíněných 2000 stránek  literatury. Nepíšete však, jak často řežete elektrickou pilou. Já obdobnou prodlužovačku o délce zhruba 60m  (složenou ze dvou kusů)... celý příspěvek >
Hortenzie - stříhat?, 4.11.2006
Mám pocit, že Hortenzie kvetou na dvouletém dřevě. Pokud jste ji silně ořezala pokvete až další rok. Aleš
vlašské ořechy - červené, 30.10.2006
jedná se o odrůdu ořehu s červenou slupkou na jádře - například odrůda Rubra.
Zbavení domácnosti mušek, 28.9.2006
Jsem zastáncem žlutých trojúhelníčků.  Sice to trvá dlouho, ale opravdu fungují. Koupila jsem je před půl rokem a teprve teď můžu říct, že jsem doma bez smutnic. Mimochodem, jednou jsem dostala záchvat vzteku a kytky nekytky postříkala jsem... celý příspěvek >
přísavník, 27.9.2006
Já jsem úplný zahradní laik, ale přísavník se mi líbí a vím, kde ho vzít. Znamená to,  že mám teď na podzim uříznout pár kusů rostlinky, uskladnit  přes zimu ve sklepě  a na jaře zapíchnout do záhonu?  Podle... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika