Příspěvky uživatele - 68.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jarne mraziky 2016, 18.4.2016
Tak si hovorím že aspoň konečne moje broskyne, ak teda nezarodia na štíhle vreteno omladim, zrusim už pomaly vznikajúce kostrové konáre. Pekné na cipiky
Jak stříhat 4letou hrušen?, 2.4.2016
Teda neskracovat jednoročné letorasty. Iba ak chceš niečo konkrétne tým dosiahnuť. Npr. Práve ten nový strednik
Jak stříhat 4letou hrušen?, 2.4.2016
Tak to skratis a štyri púčiky pod rezom vyženú silné vlky. Tá tretina pod tým ostane bez kvetu.  Joooj nikdy neskracovat!!! 
Nevím si rady s naroubovanou hrusni, 30.3.2016
Iste ale potom prvá neprirodzená vec pri hruske je vôbec pokus o zapestovanie korunky. Zrušenie strednika potom vzniká neprirodzená trojvrcholova hruska
Jak stříhat 4letou hrušen?, 29.3.2016
pri hruške je terminal doležitý. bočne kostrove konare sa ohýnaju pod vahou plodov. toto rastie na plánke. ak ponechaš na báze konáre na ktorých necháš vyvinut sa kvetne pučiky, tak hruška bude mat typicky tvar s jednym nie troma terminalmy a krasne... celý příspěvek >
Jak stříhat 4letou hrušen?, 29.3.2016 Obsahuje fotku
a ten vrch ti bude pekne pokracovat a získaš dobru bazu ktoru hlavne nasl. rok nechaj tak
Nevím si rady s naroubovanou hrusni, 29.3.2016 Obsahuje fotku
obr.
Nevím si rady s naroubovanou hrusni, 29.3.2016
vidiš to je presne o tom. Ked to nechaš rast, bez skrátenia, plodonošom sa stane práve ten letorast. a až potom skrátiš na konár - vonkajší... tak budeš mať iba košte... týmto spôsobom sa práve tam dopracuješ. zásada... nikdy neskracuj letorast... celý příspěvek >
Nevím si rady s naroubovanou hrusni, 29.3.2016
Preco tie letorasty skracujete? Školácka chyba aste v dnešnej dobe
Mšice na rybízu? Jak na ně?, 13.6.2015
Len prosim neprecenovat lienky berusky, ono su fajn, ale povedzme si kolko takychto vosiek pri celkovom pocte vosiek dokaze zozrat? Rozhodne neriesi problem pri vyskyte vosiek. To by musel byt cely strom lienka
Calypso, 10.5.2015
Len opatrne s calypsom. Ako jeden z mala posrtekov ma v bezp. Liste uvedene potenc.karcinogen, o ucinnej latke je vedena vazna diskusia pubmed.com
Voska broskynova maj 2015, 6.5.2015
Dnes som objavil vosky na letorasoch ktore skruca a efekt je ako pri kuceravosti. Neostava nic ine len striekat?
Opad plodikov ceresne, 21.2.2015
Vazeny chcem vás informovať o mojej skúsenosti s opadom plodikov čerešne, keď čerešňa nádherne kvitla založili sa plody ktoré následne opadli že sme museli zametať metloutento problém som to rozoberal doporučované bolo že nedostatok živín atd.... celý příspěvek >
Sulka proti voskam, 25.10.2014
Takze rucickami sa pustili a spadli... urcite ich to palilo
Sira sulka vseliek?, 25.10.2014
Nemám rád výraz všeliek pretože to evokuje niečo pochybné. chcem vám referovať môj príbeh so Sulkou Sn izkou koncentráciou v boji proti voškám keď sulka dokázala Zlikvidovat populáciu vošiek na mojich broskyniach v lete. Niektotlri spolu diskutujúci... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika