Příspěvky uživatele - 12.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1, 27.2.2014
lidi neblázněte, četli jste ty negativní zkušenosti? já nechápu jak po jejich přečtení někdo ještě může uvažovat o koupi, obzvláště když na netu koupíte kvalitní přístroj Nilfisk za stejné nebo i nižší peníze než tuto čínu v "akci"
Co se starým namíchaným benzinem?, 24.10.2013
Kdo si neví rady co se starým benzínem tak mu rád od pomohu a ekologicky zlikviduju
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 24.10.2013
Zdravím pánové, nějaká doba uplynula, tak jaké jsou poznatky z provozu. Vyskytly se Vám nějaké závady?
Husqvarna 40 špatně chytá, 23.10.2013
Díky za reakci. Membrány zkontrojuli a zkusím seřídit karburátor podle návodu pana J.S. na energoporále. Jinak novou pilu nechci, mám celkem tři. Navíc tohle je ještě poctivý švédský výrobek, novodobé Husqvarny mne neoslovují. V dnešní době bych... celý příspěvek >
Husqvarna 40 špatně chytá, 23.10.2013
Ještě bych doplnil že pila má tendenci se "uchcávat" stačí tak třikrát zatáhnout za startovací šňůru a svíčka je zalepená benzínem. Roman
Husqvarna 40 špatně chytá, 23.10.2013
Dobrý den, prosím o radu. Mám přes dvacel let starou pilu Husqvarna 40. Dosud s ní nebyly žádné problémy, kompresi má dobrou a je mi líto ji vyhazovat. Pila v poslední době velice špatně chytá jak teplá tak studená. Jiskru hází dobrou, benzín... celý příspěvek >
Husqvarna 455e Rancher nebo Dolmar 4605, 14.10.2013
Ano i benzin má Eurooil čistý, tj. bez biosložky. Jmenuje se Optimal 95, ale je trochu dražší, kupodivu...
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 30.6.2013
díky za vyčerpávající reakci, ten bowden mě zklamal, čekal jsem pevnou hřídel...
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 29.6.2013
Také zdravím, díky za reakci, konečně majitel tohoto stroje. Nevíte jaký model EINHELL to je? BG-BC 43?
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 29.6.2013
Ano, na normální sečení. Mám parcelu 1000 m2 ve svahu a ještě dost členitou, použití klasické sekačky tady není úplně ideální. Jen mám jen obavu aby to nebylo na úrovni čínských výrobků co se prodávají např. na aukru okolo 2tis. Kč, kde je prý... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 29.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, od příštího týdne bude v Lidlu v nabídce křovinořez 1,35 kw za 2990 Kč. Je mi jasné že to žádná hitparáda ve srovnání se "značkami" nebude, ale dávají 3 roky záruku a prý nedělají problémy s vyřizováním reklamací. Uvažuji o jeho koupi,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika