Příspěvky uživatele - 0.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pšenice pro slepice, 5.1.2017
za tyhle penize to maj jako krmnou všude ve skladech u Babiše
Goldstar, 5.1.2017
a co panenske by vam nechutnalo
Elektricky zahradny rosic, 3.1.2017
jestli to mate u domu zahradu   zapojuji na vzduch z dilny postřikovač  jde to rychle 50 metru hadici oběhnu zahradku
Konvert, 2.1.2017
no když si odmyslime ten chlast tak kdykoli přijde vnučce kamaradky tak jim nabidne ovoce a jsou nadšeny   chalupařu vnoučata taky donutily babičku kolem chaty vysadit stromky aby měli svoje   a někdy ani nevim jak už je co zraly... celý příspěvek >
Konvert, 2.1.2017
mylim že chybi zajmove kroužky kde by se mladši generace učila jak se starat o stromky myslim že bi je to bavilo a něco by s toho měli
Konvert, 2.1.2017
behem tři let jsem vysadil asi sto stromku ochutnal jsem prvni renety ale panenske bylo chutově nejlepěi 
První klobásky, 30.12.2016
všechno odpovida ceně co za osumset mužete chtit kus plastu a slabej motor
První klobásky, 24.12.2016
videl jsem na masokombinatě ten fofr když se rano rozsvitilo   a jednou jedna běžela po okraji kutru a spadla do něj tak řeznik zvýšil otačky na převodovce pak si takovou delikatesu kupte v obchodaku
První klobásky, 24.12.2016
vypadaji krasně jsou dělany s laskou takovy v kramě nekoupíš a viš co v nich je
Jak se zbavit bezu černého?, 20.12.2016
u vas bezinky nerostou kolem poli že si je chcete sazet na zahradku asi jste jedinej kdo by je chtel domu
Nové Srbské odrody, 19.12.2016
vypada to velmi dobře tak do šeho pujdete
Jak dlouho vydrží vyuzené maso?, 12.12.2016
klobasy nestačily vyschnout protože se snedly vynikajici a salamy na pudě v pruvanu do Jozefa
Ovocné stromy u pole, 8.12.2016
když pan Blaha začinal v Libovici tak ti kluky ktere mel pomocniky dnes 75 leti vypraveji jak kolem poli sazeli hrušky až k zamku myslim že je dobre když za každym z nas zustane kus prace na desetileti než spuštošena krajina a přiroda a jestli si... celý příspěvek >
Pole, 7.12.2016
nemate zlodejum nic prodavat maximalně vyměna za jiny pozemek
Maďarská, 7.12.2016
mě butná Velkej Pavel to Bečko je nechutny Pavlu staršich 10 a v letošnim roce na podnoži mirobalanu 6 Pavlu
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika