Příspěvky uživatele - 23.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2014), 3.8.2014
To mi dělá Leon Milot.Loni se rozklvetl jak hloupý.Letos to zkouší zase, ale já hned všechno likviduji.Stejně by to nedozrálo.
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 20.7.2014
každá pila je jen stroj a tudíž je tam možnost poruchy a to jak u stihl tak u husqvarny, jen vím tlik že od doby co husqvarnu koupila firma elektrolux tak to jde od desíti k pěti 
Stihl 041, 17.7.2014
na tu pilu u stihlu nic není je to stará pila 40let maximálně v hcs cívka se neseřizuje seřizují se kontakty na 0.35 a 2,5 mm předzápal
Stihl 041, 17.7.2014
zbytečné budete mít seklý klínek to vám modul nevyřeší to se stávái na pilách s modulem 
Stihl ms181 problém s mazáním, 10.7.2014
máte ji chvilku doneste ji do servisu zadarmo vám ji opraví problem bude patrně v hadičce někdy se stává že není úplně nasazená 
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 7.7.2014
nebudu to tu komentovat nebo se s nekým hádat jak dlouho palivo vydrží nebo nevydrží to že můžete zadřít stroj na starý benzín je pravda kdo nevěříte běžte na benzínku vyžádejte si technický list paliva a je v něm jasně uvedeno za jakou dobu dochází... celý příspěvek >
Stihl MS 461, 29.6.2014 Obsahuje fotku
tady máte rozkres
Stihl MS 461, 29.6.2014
prominte mohu se zeptat kde jste si nechal namontovat silnější čerpadlo???  na tyto pily se silnější čerpadlo nedělá
Stihl 051 AVL, 21.6.2014
dobrý den petrně budou jen přilepené membrány dejte nový benzín trošku ji podlejte přes filtr a skuste nahodit jinak řetězek mám doma asi 10 fungl novejch jinak je to pila cca 40 let stará
Vidiový řetěz na motorovku, 21.6.2014
přesně tak souhlasím sváma nejlepší je to udělat ručne jinak ten diamantový řetěz je jenže nesmíte si ho splést s durem tam se opravdu vylamou zuby tento řetěz má celotvrdokovové zuby nazívají ho záchranářský používají jej hasiči a stojí na 50cm... celý příspěvek >
Motorovka na plný plyn, 20.6.2014
záleží jakou máte rozteč řetězu a sílu vodící drážky,  podívejte se na lištu na jedné straně bude vše vyraženo poté bych podle toho koupil nějakou oregonku. Petr
Stihl MS 230 pri pileni straca vykon a vypina sa, 19.6.2014
pane netvrdím že se ohne jako drát ale ztratí pružnost koneckonců nepřišel jsem se hádat jen sem chtěl pomoct zeptám se vy děláte stihl? pokud ano tak se v březnu setkáme na pravidelném školení a můžeme to tam probrat
Stihl MS 230 pri pileni straca vykon a vypina sa, 19.6.2014
pokud kroužek zahřejete do červena tak se vám sice opticky nezmění ale změní se mechanické vlastnosti.  pokud tu pilu přehřejete dojde u kroužků ke strátě pružnosti uvolní se v nich uhlík jednoduše by se dalo říct že se vyžíhají. kroužek změkne... celý příspěvek >
Stihl MS 230 pri pileni straca vykon a vypina sa, 18.6.2014
dobrý den jedná se o stav kdy byl motor vystaven velké zátěži a tímpádem i teplotě pístní kroužky se vysokou teplotou vyhřejí a změknou závada se pak převážně projevuje tak že pokud nastartuji studený stroj tak jde celkem dobře ale po nepatrné zátěži... celý příspěvek >
Stihl MS 230 pri pileni straca vykon a vypina sa, 18.6.2014
tak zajímalo by mě jak je pilka stará ale to co popisujete odpovídá vyhřátým kroužkům
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika