Příspěvky uživatele - 8.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hosta - hnědé okraje, 2.5.2016
Letoss mi omrzly listy u hosty, myslíte, že má šanci se vzpamatovat a znovu obrůst?:
Co je to za kytičku?, 30.5.2015
děkuji Eva
Co je to za kytičku?, 30.5.2015 Obsahuje fotku
Znáte prosím název kytičky?
Růže, 14.6.2014
Prosím lze přesadit růži starou tak 7 let?? Máte někdo zkušenosti?
Pnoucí růže - odolná, remontující, vonná s plnými květy?, 12.6.2014
Dasjí se přesazovat růže stré tak okolo sedmi let? V kterém období:?
Určení rostliny, 14.5.2014
smekejte přede mnou, já to nakonec našla dřív Eva
Určení rostliny, 14.5.2014
jo to je poslovensku Eva
Určení rostliny, 14.5.2014
Už to vím, už jsem tu kytičku našla a jmenuje se Limnantes Douglasii, po česku Mokřadka Douglasova, nebo Zrcadlovka Eva
Určení rostliny, 14.5.2014
ale jak se tak větina jmenuje?
Určení rostliny, 14.5.2014 Obsahuje fotku
určení rostliny
Určení rostliny, 14.5.2014 Obsahuje fotku
Znaté tu to rostlinu co mi roste na zahradě?
Mandevila, 5.3.2011
Dobrý den, můžete mi někdo poradit čím přihnojovat Mandevilu a jak často, děkuji
Neznámá rostlina, 2.8.2010
Má jí vysazenou cleoročně a letos prý dost pršelo, tak narostla taková nádherná. Jinak tato rosltina roste V Kanadě a severní Americe volně v přírodě.
Incarvileea - dvojostice, 11.7.2010
Také mám na zahradě dvoostici, loni krásně kvetla, ale letos nekvete. Listy má veliké, ale květ nikde. Jak jí mám donutit ke kvetení??? Jo a ze semínek jsem napěstovala malé rostlinky, loni vysazené také zatím nekvetou, ale to je asi normální. l... celý příspěvek >
Neznámá rostlina, 10.7.2010
Ta krása není z mé zahrady. Tuto fotku jsem dostala od kamarádky z Kanady, ptala se mě jestli nevím co to je za kytku. Myslím, že to opravdu může být Zigadenus. Díky všem za odpovědi
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika