Příspěvky uživatele - 167.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 22.4.2014
Díky za vyčerpávající informace, není co dodat.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 22.4.2014
Vím co je na co, ale že se mohou míchat do jednoho postřiku je pro mě opravdu novinka. Omlouvám se za nevědomost a děkuji za radu. Nebyl jsem si jistý, zda se tím nesnižuje účinnost.
Česnek medvědí - rostlina téměř neznámá, 22.4.2014
Asi to tak udělám. Dělení mi připadá spolehlivější než čekat na semena. Děkuji za informace.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 22.4.2014
Existuje nějaká předepsaná doba mezi posřiky Delanem a Calypso na jabloních?
Česnek medvědí - rostlina téměř neznámá, 22.4.2014
A kdy je vhodné trs rozdělit?
Česnek medvědí - rostlina téměř neznámá, 22.4.2014
Jak se dá medvědí česnek namnožit?
Rakytník - jaké velikosti dorůstá, 21.4.2014
Mě došly polouschlé sazenice asi 40 cm. Po třech letech má ten samec přes tři metry.
Rakytník - jaké velikosti dorůstá, 21.4.2014
Díky za info, vzhledem k termínu se nejdříve pokusím o namnožení hřížením, ale to roubování zkusím, už pro získání nových zkušeností.
Rakytník - jaké velikosti dorůstá, 21.4.2014
Píchnu to do země a uvidím.
Rakytník - jaké velikosti dorůstá, 21.4.2014
tak to vyzkouším, za to nic nedám.
Rakytník - jaké velikosti dorůstá, 20.4.2014
Ptám se proto, že jsem zakoupil odrůdy Sluníčko a Largo. Sluníčku se nádherně daří a hned druhým rokem bylo obaleno velkými plody, zatímco Largo se vyholilo a teprve ted´znovu obráží. Vidím, že nejjednodušší asi bude zakoupit novou sazenici Sluníčka... celý příspěvek >
Rakytník - jaké velikosti dorůstá, 19.4.2014
Děkuji. Dá se použít kopulace a v jakém termínu?
Rakytník - jaké velikosti dorůstá, 19.4.2014
Jednoduchý dotaz. Dá se rakytník roubovat?
Včelky samotářky, 7.4.2014
To je přesně to, co jsem se chtěl dovědět. Moc vám za info děkuji.
Včelky samotářky, 6.4.2014
Kratičké video. To je provoz.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika