Příspěvky uživatele - 227.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejranější odrůdy meruněk, 15.11.2013
Ja som o tejto podnoži čítal že nemá rada kyslé pody, hodí sa údajne do pod s vyšším obsahom vápna, mne by v mojej kyslej pode asi dobrotu nerobila. Jano
Nejranější odrůdy meruněk, 15.11.2013
Ahoj pozeral som ich ponuku sú naozaj veľmi lacní oproti iným veľkým školkam na Slovensku a majú aj veľmi dobrý výber. Jano
Merchant, 20.10.2013
Vidím že ste mi poslali pred chvíľou správu ktorú som si prečital až teraz po odoslaní tej mojej, mal som rozpísanú správu ale som ju poslal až teraz, tak sa Vám ospravedlňujem, to by bola pozitívna správa keby Merchant nečervivel.... celý příspěvek >
Merchant, 20.10.2013
Ste veľmi ochotný pán Ján, myslím že Merchant asi bude červivieť bude lebo niekde som čítal že posledný čerešňovy týžďeň pri ktorom čerešne nečervivejú je druhý čerešňový týždeň a keďže je v treťom čerešňovom... celý příspěvek >
Pozdní slivoň Presenta, 20.10.2013
Tak takto to bolo s dozrievaním Presenty v chladnom roku 2010,nedozrela dobre ani v dobrých lokalitách. Nie každý rok je tak teplý ako bol rok 2011 a zvlášť rok 2012. Jano
Presenta, 20.10.2013
Ano ale v roku 2011 bol veľmi teplý september a okrem júla ktorý bol celý daždivý bolo teplo celé leto a o roku 2012 netreba pochybovať ten bol teplý od marca až do začiatku októbra, už v marci bolo u nás v niektorých dňoch 22 stupňov nad... celý příspěvek >
Merchant, 19.10.2013
Ďakujem Vám za Vašu odpoveď, neviete či je napadaná vrtivkou čerešňovou? Bol by som Vám veľmi povďačný keby ste to preložili celé. S pozdravom Jano BY
Vzdálenost stromů - opylovačů, 19.10.2013
U sliviek by opeľovač nemal byť vzdialený viac ako 30 metrov, tie sú na vzájomné opelenie dosť náročné, naproti tomu u marhúľ je to v pohode,  tam to može byť aj 100 metrov. Jano
Presenta, 19.10.2013
Tak mi pripadá že Presenta sa hodí len skutočne do teplých poloh, stále viac som presvedčený že Presentu a Topend (ten má dozrievať asi tri dni po Presente) vysádzať do chladnejších poloh je dosť veľké riziko a skutočnú chuť dobre vyzretých... celý příspěvek >
Orangered, 1.9.2013
Ja som sa rozhodoval medzi Orangeredom, Leskorou a Radkou, lebo chcem skorú marhuľu.Orangered je z týchto troch asi najnáročnejší aj keď asi bude aj najchutnejší, Radke vymŕzajú údajne kvetné pupene vidím to ako dosť veľké negatívum tak som sa... celý příspěvek >
První broskvoně dozrávají, 3.8.2013
Ak ju u Vás majú tak si ju určite kúpte, nebudete ľutovať, je veľmi chutná. Jano
Meruňky Pincot a Kioto, 3.8.2013
Mňa to tiež napadlo či to nie je odroda Rakovská. Jano
Nejaromatictejsi odruda, 3.8.2013
Dobrý deň pán Petr, ten Sundrop by bol určite zaujímavý ale ja zháňam skorú marhulu dozrievajúcu max.do 10.7. pretože v červenci nemám okrem ríbezlí žiadne ovocie, tie skoré slivky ako Herman a Opál sa mi moc nezdajú asi nemajú až takú dobrú... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 1.3.2013
V návode kapitola 3.1 Obsah dodávky - sa píše, že súčasťou je iba nylonový filter vzduchu pre vlhké pracovné prostredie - str.11, návod som stiahol z internetu (MTF). Vačšinou je v lese aj tak vlhko :-), ta píla (SOLO 681) je dobrá mašinka odporúčam... celý příspěvek >
Javor - choroba, nebo úpal?, 20.8.2012
Mám taktiež javory  a podpbné problémy na jednom som musela odrezať konáre a málo ich prežilo, druhý vačši na jar mal akési husenice čo mu žrali listy a teraz ked na jar vyrašil nové konáriky tak začal schnuť a tretí bielo ružovozelený po... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika