Příspěvky uživatele - 49.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Příliš vysoký kmínek - přesadit hlouběji?, 25.12.2013
Děkuji Vám za vaše názory a rady, ale roubovat ji nebudu (ani to neumím). V loni jsem úspěšně přesadil švestku domácí asi tak stejně starou a proto věřím, že se to povede i tentokrát. Hodina H je stanovena na zítra 9,00 brigádníci (kamarádi) jsou... celý příspěvek >
Příliš vysoký kmínek - přesadit hlouběji?, 25.12.2013 Obsahuje fotku
Tak já ji teda utápět nebudu. Dnes jsem vykopal díru (raději větší, protože tam mám samí písek) a zítra zkusím přesadit. Práce to pro mě nebude zbytečná, aspoń spálím ty vánoční kalorie.
Příliš vysoký kmínek - přesadit hlouběji?, 25.12.2013 Obsahuje fotku
Šipka ukazuje, který odkopek to je. Ostatní jsou prorostlé plotem a tak nepoužitelné a nebo je to jiný druh.
Příliš vysoký kmínek - přesadit hlouběji?, 25.12.2013 Obsahuje fotku
A další
Příliš vysoký kmínek - přesadit hlouběji?, 25.12.2013 Obsahuje fotku
Další foto
Příliš vysoký kmínek - přesadit hlouběji?, 25.12.2013 Obsahuje fotku
Jestli je roubovaná to já nepoznám. Zkusím vložit foto, jestli poznáte vy.  Ještě doplním, že je velmi raná. Ten odkopek (pokud je to odkopek) už měl plody a ty vypadají stejně.
Příliš vysoký kmínek - přesadit hlouběji?, 24.12.2013
Tak to musím vykopat hodně širokou a hlubokou jámu, abych tam navezl dost kvalitní zeminy. Škoda, že ten odkopek tam je jediný a tak nemám na výběr. Ona to švestka asi ani nebude, má sice modré a poměrně velké plody ale... celý příspěvek >
Příliš vysoký kmínek - přesadit hlouběji?, 23.12.2013
Mám vyhlídnutý odkopek od staré švestky, který má kmínek vysoký asi 2,5m. Mohu ho snížit tím, že ho přesadím hlouběji? A můžu přesazovat v prosinci, když je mírná zima?
Neznámá stará odrůda jabloně, 15.9.2013
Ano, pravděpodobně Gravenstein. Před nedávnem jsem se zde také ptal na identifikaci této odrůdy :-). Koukněte sem. Jinak zde je ještě odkaz na encyklopedii.
Vedlejší efekt lepových pásků na mravence, 2.7.2013 Obsahuje fotku
S oblibou používám jako obranu proti mravencům lepové pásky.. Stalo se mi vloni, že jsem na lepové pásky na stromkovém angreštu doslova chytil 2 menší ptáky. Poznal jsem to snadno - okolo pásek bylo omotané černé peří a pod angreštem mi... celý příspěvek >
Určení odrůdy, 4.4.2013
Snad kardinál žíhaný (?)
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika