Příspěvky uživatele - 193.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Štepenie sliviek /roubovani/, 5.3.2014
Tak jste tady dostal přehršli dobrých a správných rad od těch, co již roubují léta. Pokud jste ale v té fázi jako já, že je pro vás tato oblast docela nová a rád experimentujete, tak půjdete do toho, to nyní zkusit. V podstatě nic neriskujete,... celý příspěvek >
Štepenie sliviek /roubovani/, 4.3.2014
Dostal jste tady dobré a platné rady, ale když již jste v té fázi, jak jste popsal, tak to zkuste, za zkoušku nic nedáte a zázraky se dějí. Pokud se to nepovede a podnož se uchytí, tak máte další šanci příští jaro. Do boku roubovat jsem zkoušel... celý příspěvek >
Kdo poradí výchovný řez slivoně stanley?, 24.2.2014
Během tří let pěkná koruna, věru. Souhlasím s tím, nechat plodit a pak jen prosvětlovat, žádný radikální řez. Takže přeji bohatou úrodu T.
Vnitřní hniloba jablek, 4.2.2014
Udělala mi to taky jedna jabloň, při velkém výkyvu teplot na podzim, mi zesklovatěla dužina kolem jadřince a jabka byla na vyhození právě kvůli tomu, že se od jadřince dělá hniloba. T.
Odrody naších dedov a pradedov, 29.1.2014
Nejen starců, u nás, kde se meruňky a broskve nepěstují... prostě švestka byla to nej, alespoň pro mne od dětských let. No, trochu jsem utíkal ještě k melounu, ale to je jiná kategorie.
Moruše 30 let stará, přežije přesazení?, 27.1.2014
Vrbu nechejte, jen poraďte manželce, ať ji řeže na hlavu, že bude mít hezkou korunu každý rok a můžete ji tím držet v určité přijatelné výšce. T.
Co už jste letos naštěpovali?, 17.1.2014
S roubováním do rozštěpu mám dobré zkušenosti u peckovin, zvláště při roubování malými průměry kolem 2 či 3 mm. Výhodou je i to, že nemusí být stejné průměry a nevylamují se. T.
Hořcovy stromek, 16.1.2014
Všechno jde, ale nyní bych to nechal růst jako keř, uvidíte jak se mu bude dařit a pokud ano a přírustky budou, tak si vyberete ten nejsilnější a ten necháte táhnout a ostatní obrost budete zastřihávat a postupně odstraňovat. Ten nejsilnější bych... celý příspěvek >
Hořcovy stromek, 16.1.2014
Nechal bych to zatím bez střihání a rozrůst a zesílit. Pokud bude mít uspokojivé přírustky a bude se mu dařit, tak můžete postupně odstraňovat boční obrost a nechat jen jeden hlavní kmínek.
Co je to za strom?, 6.1.2014
A taky to může být něco jiného, co má jen stejné listy jak uvádíte a má to v názvu. Tonda
Poznáte tuto rostlinu?, 12.12.2013
Určitě je to Kroton, mám stejný a že jich je velká řada variant s různym tvarem a barvou listů. Listy nejsou dužnaté. Hezký den Tonda
Identifikace - malý strom / vyšší keř, spíše řidší, 11.12.2013
Cornus kousa var. chinensis. Hezký den Tonda
Roubování meruněk, 4.12.2013
Tady mi někteří dva připomínají moji manželku. Taky musí mít poslední slovo a taky mne stále přesvědčuje, že ta její pravda je jediná správná . Ale přece jen ji mám rád a z toho co jsem si tady přečetl od Vás obou, tak si Vás zase vážím. Hezký... celý příspěvek >
Domácí velkoplodá - jak se bráníte Šarce (PPV), 21.11.2013
Chápu, že to co tady uvádíte, může někde platit a přinést efekt. Ve vesnici, kde jsme se nastěhovali po koupi pozemku je snad v každé zahradě trnka a na mezích a kolem cest jsou řady trnek. Mám trnky rád, nejraději jen tak přímo ze stromu a po mém... celý příspěvek >
Trojica najlepších, 21.11.2013
Děkuji Ronymu i Vám za informace. V podstatě jsou ty zkušenosti obdobné. V okolí nacházím vysazené nové odrůdy, ale jedná se o čerstvou výsadbu, která ještě neplodi a tím nevím, co tyto stromy udělají za pár let. Co se týká trnek, které tady rostou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika