Příspěvky uživatele - 33.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivovice - kvas, 14.1.2014
Nedávno jsem se tady na fóru přel o přidávání cukru nebo jiných podobných sladidel do kvasu. Prý se tím údajně zvýší výtěžnost konečného destilátu. To je možné, pokud máte nezralé ovoce a tudíž mu chybí cukr. Zastávám názor, že pryč s cukrem do... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 7.11.2013
Pane oponente, to bude lepší. Souhlas, zakopeme válečnou sekeru, vždyť ani žádná nebyla, pouze slivovicový diskuzní folklór. Detaily, jak popisujete jsou při zakládání kvasu, fakt důležité. Ale základ všeho je dobře vyzráté až přezrálé ovoce, které... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 6.11.2013
Vážený pane, malinký doplněk, než ukončíme tenhle souboj. Jde o výtěžnost. Jak vysvětlíte, že mnoho známých paličů a je jich dosti, které znám má poměrně stejnou výtěžnost ze stejného ovoce a stejného množství kvasu a v mnoha případech jsem dosáhl... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 5.11.2013
Tak to se teda omlouvám. Prostě se mi ten článek líbil. Ostatně je vystavený na jiném servru k přečtení. Dík za fakta.
Slivovice - kvas, 5.11.2013
Nelze než souhlasit!
Slivovice - kvas, 5.11.2013
Vážený pane. Válka teď probíhá v ČSSD, ale to sem nebudeme plést. Jistě jste odborník přes chemii, klobouk dolů. Pro mě je podstatné a praktikuji to již léta, nepřidávám do kvasu kupovaný cukr, jak píšete, že není čistá sacharóza, ani jiný. Dívám se... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 4.11.2013
Vážený pane. Možná, že se pletu v odbornostech o cukrech, nejsem tak erudovaný chemik. Nicméně trvám na tvrzení, že žádný cukr a jiná podobná sladidla do kvasu nepatří. Je neoddiskutovatelný fakt, že existuje armáda cukrářů a nedočkavců, kteří jedou... celý příspěvek >
Slivoň Hanita, 1.11.2013
Díky za radu. Takže špičák, je to vyskytované slovo, patrně mě natáhli, jak tvrdíte, protože jsem měl toho více i pro známé a požadoval čtvrtkmeny. Takže špičák vložili do celkové zásilky. Řešit to nebudu. Nicméně teď je to od Vás jasné a... celý příspěvek >
Slivoň Hanita, 1.11.2013
Prosím poraďte. Objednal jsem slivoň Hanita. Zasadil jsem teď na podzim celkem dle předpisu i s kůlem. Dodaný stromek čvrtkmen je holý taková tyčka bez obrostu. Jak mám provést řez po výsadbě, aby se vytvočil obrost? A hlavně kdy to provést, teď... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 1.11.2013
Žádný med, žádný cukr, to do kvasu nepatří a vůbec žádné přislazování kvasu. Jsou to mýty o větší vydatnosti. Řepný cukr má jiné složení, než cukr v ovoci, takže nedobrá míchanice. Taková slivovice potom řeže a chuť je tím pokažená. Základ dobrého... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika