Příspěvky uživatele - 255.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drvič záhradného odpadu, 3.3.2013
Nepíšete jaký máte štěpkovač, ale podle popisu závady, předpokládám hodnotu stroje kolem 4.000,-kč.Pokud chcete zpracovávat suché větve, tak je to pro stroj větší námaha.Samozřejmě, že budete muset trochu ubrat na průměru větví, které tam dáváte.Když... celý příspěvek >
Obnovení barvy/nátěru zapuštěného plastového bazénu, 9.2.2013
Každý rok na jaře březen či duben, podle počasí, uvádím bazén do provozu.Před napuštěním jsem po dva roky otíral boky bazénu ředěným přípravkem ATTACK Detergent-gel na odstranění nečistot.Další rok byly nečistoty více a tak jsem se rozhodl přípravek... celý příspěvek >
Podzemní šachta pro filtraci, 15.10.2012
Tam kde svařují bazény, tak z materiálu o síle 6 mm dělají šachty na filtraci a ta příjde mnohem levněji.Zkusím napsat AB Plast Sebranice, mají provozovnu Pohodlí u Litomyšle, třeba to zas nesmažou.Jsou i na internetu.
Jakou koupit sněhovou frézu, 15.10.2012
Před pár léty jsem už taky začal uvažovat o nějákém pomocníkovi na sníh.I když je u nás sněhu v zimě dost, tak fréza na sníh nebylo to pravé co jsem chtěl, protože mám vydlážděnou cestu před domem i garáží.Po odhrnutí sněhu jsem stejně musel vzít... celý příspěvek >
Strom u zdi, 7.10.2012
Kdysi mně jeden starý pán řekl, že taková jaká je koruna stromu, tak jsou rozrostlé kořeny stromy.Dle mého názoru Vám kořeny stromu budou narušovat základy.Rodiče měli menší třešeň 3 metry od domu.Kde si myslíte, že byla část kořenů? Až se začala... celý příspěvek >
Ako namazať uzatvorené ložiská?, 3.10.2012
Nešlo by dát fotku, jak vlastně ty krytky vypadají?Je těžké se takto k tomu vyjádřit.
Jak máte vyřešeno hlídání vody u bazénu, 9.9.2012
Co se týče opravy čerpadla, tak to zas není tak drahé.Přelom je asi rok 2005, kdy se k nám přestala dovážet čerpadla, která měla nekrytý hřídel.Zde po několika letech došlo ke zrezivění hřídele.Pokud už nešla hřídel stočit na menší průměr gufera, tak... celý příspěvek >
Rozboceni bazenovych hadic 32mm, 21.8.2012
Tam, kde dělají bazény tyto rozbočovače mají.Případně se to dá použít i z mědi a ty zase seženete, kde se prodávají instalatérské věci.Není to přímo na hadice, ale je to rozbočovat na měděné trubky na topení.Dá se to velmi dobře použít.Pokud máte... celý příspěvek >
Naviják na solární plachtu, 31.7.2012 Obsahuje fotku
Celkový pohled na konstrukci
Naviják na solární plachtu, 31.7.2012 Obsahuje fotku
Navinutá plachta za pomocí koncové růžice
Naviják na solární plachtu, 31.7.2012 Obsahuje fotku
Pohled na druhou stranu
Naviják na solární plachtu, 31.7.2012 Obsahuje fotku
Když jsem začal používat solární plachtu, taky jsem řešil, kam ji navinout.Nechtěl jsem žádný stojan, který by zas někde překážel.Rozhodnutí padlo na jednoduchou a lehkou konstrukci, která je přišroubována na přední čelo zastřešení bazénu.Čelo můžu... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 22.3.2012
Vidíte, stačí se rozčílit a hned jde všechno.Pak, že nic neumíte opravit i Vy jeden lyšáku.Vše v dobrým, legrace musí být i kdyby na chleba nebylo.Většinou se jedná o nějákou blbost, ale je přijít na to.Mějte se hezky a přeji žádné blbosti.
Motorová pila Oleo-mac, 21.3.2012
S tím mazáním el.pily.Nalijte trochu benzínu do nádržky pro olej.Pořádně s tím zatřepte.Určite se vyjdou nečistoty.Pak vezměte injekční stříkačku s jehlou a snažet se nastříkat do otvoru trysky pro mazání řetězu.Dovnitř se nedostanete, ale vyčistíte... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 20.3.2012
Položená otázka zní:"Kolik by to stálo v servisu?".Odpovídám, nevím, protože nepracuji v servisu. Já si opravuji všechny závady sám, kromě záručních.Podle toho, co jste psal o sekačce, moc motorům nehovíte.Protože stačilo vyšroubovat svíčku a hned... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika