Příspěvky uživatele - 71.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrabanka není optimální, rašelina je proti ní skutečně kyselá, 10.5.2007
Taky mi behem lonskeho roku najednou zaschly dve rostliny boruvek, ktere byly vysazeny na podzim 2005, na jare krasne obrazily a rostly a behem pozdniho jara (nevim presne kdy) nejdriv jedna a druha tak mesic po ni, uschly. Nevim, jestli to byla... celý příspěvek >
Réva omrzla, 3.5.2007
Nejsem sice zadny zkuseny vinar, ale verim, ze obroste. Priroda je silna. Me uz takhle letos potreti omrzlo kiwi. Dvakrat obrazilo a ted verim, ze obrazi potreti a doufam, ze uz nezmrzne poctvrte :-) Jednou jsem presazovala uz starsi ker revy a... celý příspěvek >
Višeň Erdi Botermo, 22.4.2007
Skoda, ze jste nenapsal odkud jste, takhle vam mozna nase tipy nebudou k nicemu. Erdi Botermo maji v nabidce napriklad v ovocne skolce Fytos v Plzni.
jak dokyselovat pudu boruvkam?, 9.4.2007
No asi mate vetsi znalosti, ja se v tomhle moc nevyznam, jen jsem myslela, ze treba na zahrade se puda spise vapni, protoze se nezadoucne okyseluje. No uvidim, jestli moje boruvky v nadobach budou prospivat i bez okyselovani substratu, kdyz ne, rada... celý příspěvek >
Maliník a mulčovací kůra, 9.4.2007
Ja take mulcuji travou a mam maliny kazdy rok vetsi - myslim tim rostliny - ne plody.  Mulcuji travou i ruze a vinnou revu, a vsude pohoda.
maliník v samozavlažovací nádobě, 7.4.2007
Taky mam letos maliny v nadobach a jeste ke vsemu obycejnych. Objednala jsem je na podzim u starkla a myslela jsem naivne, ze na jare budu mit pripraveny zahon - ale bohuzel - manzel nejak nestiha. Takze zimu prezili v jednom kvetinaci zalozene v... celý příspěvek >
jak dokyselovat pudu boruvkam?, 7.4.2007
Myslite, ze je nutne dokyselovat pudu boruvkam v nadobe? Nikdy me to nenapadlo, kdyz ji nema co odkyselovat - zalivka destovkou - ne destovkami :-) je pro me samozrejmosti. Myslela jsem, ze je to nutne napr. u boruvek rostoucich ve volne pude, kde... celý příspěvek >
katalog starkla, 12.2.2007
Také jsem z těch, kteří se nechali napálit krásným katalogem a loni koncem léta jsem objednala borůvku Heidy a dva druhy malin. Borůvka, jak již zmiňoval někdo přede mnou přišla velmi ubohá, dva slaboučké proutky a ještě jsem měla pocit, že byla do... celý příspěvek >
Sadovnická projekce, 10.2.2007
Dobry den, pred nedavnem jsem vyzkousela verzi pro zahradkare (tu z casopisu), je to super, jen je omezena, jak jsem prave pred chvili zjistila, poctem prvku, ktere muzu do projektu vlozit (30). Je to opravdu jen na vyzkouseni, co program umi,... celý příspěvek >
Vinna reva - rezistentni odrudy, 5.2.2007
Dobry den, mohl by mi prosim nekdo poradit, jakou odrudu revy zasadit, aby byla co nejvice odolna proti peronospore a padli a byla vhodna do oblasti v nadmorske vysce kolem 300m? Rada bych pestovala revu co nejmene chemicky osetrovanou. Dekuji.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika