Příspěvky uživatele - 105.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 9.1.2008
přeji hodně štěstí, osobně to ale zatím stále vidím spíš na folie, co jsem našel bentonitové rohože tak je cena kolem 500 za m2
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 6.1.2008
Dobrý den, podobné téma jsem našel na některém ze zahraničních fór, jeden z přispěvatelů mluvil o materiálu, který nazývají "silo cap". Po mém pátrání po českém překlad jsem došel k tomu, že se zřejmě jedná o silážní folii, ta se ale u nás... celý příspěvek >
jezírko se spodní vodou, 1.1.2008
jestliže spodní voda neustále přitéká tak nepotřebujete žádnou mělkou zonu, přitékající voda bude čistá a ta špatná odejde ... nejlépe přepadem, který můžete vkusně vybudovat jako vodopádek a svést někam kde to nebude škodit :) tedy toť aspoň můj... celý příspěvek >
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 1.1.2008
Svépomocí bych si do koupacího asi netroufl... ono to přece jen není legrace...s právně vytvořit mělkou zonu... vybrat správné čerpadlo apod. firmu vám bohužel neporadím, ale určitě bych být Vámi se aspoň s odborníky poradil, než se do toho pustil a... celý příspěvek >
Koi kapři na zimu, 30.10.2007 Obsahuje fotku
Co jsem se dočetl tak krmit se má přestat když teplota vody klesne pod 8 stupnu celsia... Za spravnost informace se Vam ale nezarucim :)
Jezírko v zimě, 30.10.2007
Taky mě čeká první zima s jezírkem. Co jsem se dočetl: do jezírka je vhodné hodit několik dřevěných polen nebo třeba míč, to zabrání tlaku na břehy jezírka v případě zamrznutí, led tedy bude tlačit na tyto předměty a ne tolik na břehy a folii... celý příspěvek >
folie jezirka a hrzyec, 19.10.2007
Nevím... nepřijde mi, že by se folie přiliš vyboulila i pokud pod ní vyhrabe hryzec noru... vzhledem k použití folie 1 mm tlusté (jak je myslím psáno výše) se mi to prostě nezdá pravděbodobné... Přesto, ale uznávám, že je možné, že pravdu nemám... celý příspěvek >
folie jezirka a hrzyec, 15.10.2007
Kousat může jen tam co je začátek folie...tedy od vrchu za zámkem (teda pokud jste jej kopal)... Pokud nevěříte,  že nemůže prokousnout napnutou folii, zkuste si doma napnout kus folie do třeba starého okenního rámu (ale opravdu napnout)...a... celý příspěvek >
Zimování ryb - vzduchování?, 7.10.2007
Dobrý den, ryby zimujeme v nádrži cca 200 litrů. Zajima me, zda ma byt vzduchovani v provozu porad? jsou v místnosti kde je stabilni teplota 10-15C (v tomto období)... jinak je bezmrazá v obdobích kdy mrzne... Děkuji.
praskání kúry, 3.9.2007
V knížce tuším od Reader's digest jsem se dočetl, že pro lepší proudění mízy se kůra někdy nařezává (u mladších stromků, větví, kůra často přiliš tlačí na ostatní části a zabraňuje tak lepšímu průtoku mízy). Stromky prý někdy toto nařezávání provádí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika