Příspěvky uživatele - 208.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte co je to za škůdce - hryzec?, 26.9.2013
Co se dočítám: "Samice vyvádí mláďata (nejčastěji 3 až 10) třikrát až sedmkrát ročně..  a samice mohou mít mláďata už asi ve svém 35. dni věku." Do žádného "boje" se mi pouštět nechtělo, ale hrozím se při představě, jak velká hraboší kolonie... celý příspěvek >
Poraďte co je to za škůdce - hryzec?, 26.9.2013
Jsem vegetarián, takže žádné hody nebudou :-D
Poraďte co je to za škůdce - hryzec?, 26.9.2013
Děkuji za rychlou odpověď :-). Na internetu jsem si našla článek o hraboších s fotografiemi - cestičky, které vytváří a hlubší vchody do nory jsou totožné. Je to docela roztomilý tvoreček, ale asi dokáže nasekat paseku. Pročtu ještě diskuze, abychom... celý příspěvek >
Poraďte co je to za škůdce - hryzec?, 26.9.2013
Také bychom potřebovali pomoci s identifikací potvůrky, která nám vytváří na zahradě chodbičky v průměru cca 4-5 cm, některé jsou těsně pod povrchem půdy, zemina nad nimi je lehce nadzvednutá, v jiném místě zachází hlouběji do půdy. Ikdyž cesty... celý příspěvek >
Květiny kvetoucí na podzim do trvalkového záhonu, mrazuvzdorné chryzantémy?, 24.9.2013
S listopadkami z Lídlu zkušenost nemám, ale píše se o tom v diskuzním vlákně: Chrizantéma, listopadka, doubek. Dala jsem si v zahradnictví požadavek na zaručeně mrazuvzdornou a doporučili mi Chrysanthemum Dendranthema x rubellum 'Clara Curtis', prý... celý příspěvek >
Jaké cibuloviny mohu nechat nastálo v záhonu?, 19.9.2013
Ano, proto ikdyž se mi v květu tulipány i narcisy moc líbí, raději se na ně budu koukat do cizích zahrad. A co ty puškinie a jejich listy? Na ně jsem snad nikdy nenarazila, vypadají na obrázkách moc krásně.
Jaké cibuloviny mohu nechat nastálo v záhonu?, 19.9.2013
Moc děkuji :-)
Jaké cibuloviny mohu nechat nastálo v záhonu?, 19.9.2013
Děkuji, tak toho je hodně. Některé názvy slyším dokonce poprvé :-). Zatím jsme si pořídili hyacinty,  které jsem zamýšlela nechat v zemi, ale pak jsem se právě dočetla, že je doporučují sklízet každoročně, aby se prodloužila jejich... celý příspěvek >
Jaké cibuloviny mohu nechat nastálo v záhonu?, 19.9.2013
Prosím poradíte jarní i podzimní cibulnaté nebo hlíznaté květiny, které se nemusí vytahovat ze země a neztrácejí tím časem na intenzitě kvetení?Jak se dočítám, mají zahrádkáři na tuto věc různé názory a trochu mě to mate. Asi to není tak jednoznačné.... celý příspěvek >
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 18.9.2013
Já se v zahradnictví také neudržím, raději tam budu posílat manžela s daným seznamem nákupu, abychom tolik neutráceli :-) V týdnu má přijít objednávka, doufám, že nám sehnali i ty dlužichy. Už se nemůžu dočkat. Máte je Renat moc krásné, snad... celý příspěvek >
Poradíte na jaře kvetoucí nižší trvalku se žlutým květem?, 18.9.2013
Připisuji sem další tip na žtutě kvetoucí rostlinku - stálezelený nízký polokeř - Helianthemum 'Sulphureum plenum' - devaterník. Doporučuje se spíše do skalek a suchých zídek, myslím, že by se na kraj záhonu také hodil. Měl by kvést od jara do... celý příspěvek >
Prosím jakou šalvěj doporučíte jako okrasnou trvalku?, 16.9.2013
Ta je zajímavá, vypadá trochu jako čechrava.
Poradíte na jaře kvetoucí nižší trvalku se žlutým květem?, 16.9.2013
Ano, také kvete v květnu, hodil by se právě k těm kosatcům u jezírka.
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 15.9.2013
Děkuji, my jsme čerstvě vysadili pod korunu stromu asi nejobvyklejší Heucheru americana 'Palace Purple' a takovou nádhenou narůžovělou, jejíž jméno neznám. Další krásky budem shánět :-)
Prosím jakou šalvěj doporučíte jako okrasnou trvalku?, 15.9.2013
Děkuji, do zahradnictví jsem si již napsala poptávku s tímto výběrem, a uvidím, co dorazí. Mohu se ještě prosím zeptat, do jaké šířky se rozrůstají a na jakou vzdálenost je vysazujete, aby vypadaly hezky? Ano, většinou se uvádí, že pěkný barevný... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika