Příspěvky uživatele - 92.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz, 25.4.2017
Ahoj... chtěl bych poprosit zdejší odborníky jestli by dle fotek květů meruněk byly schopní říct jestli zmrzla anebo prostě už jen odkvétá? Jsem začátečník... meruňka šla do květu 3.4. (mám proveden Šitův řez)... z této noci ze Čtvrtku na Pátek jsem... celý příspěvek >
Oddělení tůji od trávníku, 10.4.2017
Budu zakládat nový trávník a v hranici zahrady chci zasadit živý plot z tůjí. Mám k tomu dva dotazy. 1. Pod tůje chci nasypat nějaký materiál, aby pod nimi nerostla tráva. Když nebudeme brát v úvahu estickou záležitost, je vhodnější zvolit... celý příspěvek >
Rozestupy mezi tůjemi, 10.4.2017
Dobrý den, prosím o radu ohledně výsadby tůjí. Plánuji založit živý plot z tůjí smaragd. Jaké rozestupy mezi tůjemi bych měl zvolit, aby mi v budoucnu vznikl kompaktní neprůhledný plot? Taky si nejsem jist jak daleko tůje zasadit od plotu. Chci aby... celý příspěvek >
Vliv tůji na hrušně a další ovocné stromy, 30.3.2017
Děkuji za názor. Co se týče hnojení. Postačuje hnojit trávník, dle správných postupů nebo v blízkém okolí tůji zvolit jiné hnojení než v dalších částech zahrady?
Založení trávníku bez orby, na jaře, 16.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu se založením nového trávníku, nyní na jaře. Současný stav: zahrada, která byla v minulosti oseta trávou, sečena, ale neudržovaná, s plevelem, místy mechem. Před zimou provedena likvidace totálním herbicidem. Přikládám... celý příspěvek >
Papriky předpěstované pod umělým osvětlením - adaptace?, 13.3.2017
Zdravím... vcelku úspešně se mi letos premiérově zadařil experiment s předpěstováním chilli paprik a taky obyč paprik pod MH výbojkou... za oknem se mi sazeničky hrozně táhly, ale pod lampou rostou doslova pod očima... pod světlem jsou papričky už... celý příspěvek >
Provizorní skleník... na pěstování rajčat, 28.12.2016
Dobrý večer... děkuji všem za rady... :o)
Provizorní skleník... na pěstování rajčat, 27.12.2016
A o to mi jde jestli by stačila provizorní stříška potažená právě tou paropropustnou fólií, aby pronikalo sluníčko na rajčátka... :o)
Provizorní skleník... na pěstování rajčat, 27.12.2016
Zdravím... abych to uvedl na pravou míru tak se mi jedná o ochranu před plísní bramborovou a taky nějakými vlivy počasí, ale bude to opravdu jen provizorní řešení na rok-dva... čili pokud by tam mohla být ta parotěsná fólie tak co se týče peněz tak... celý příspěvek >
Omlazení živého plotu, 25.10.2016
Zdravím všechny, chtěl jsem se zeptat na to, kdy se má omlazení provést-jestli teď, nebo ještě později, nebo raději na jaře. Děkuji.
Křen - nově zasazený... žloutne, 27.8.2016
Dobrý večer, cca 3-4měsíce zpátky (asi) jsme dostali od tchána nějaký malinký kořen KŘENE (mají toho fakt hodně) abychom si ho zasadili... inu vykopal jsem díru - vylehčil pískem, zasadili na "bok" - zasypali kvalitní zeminou! (stromky rostou... celý příspěvek >
Rubinstep - MM106 - po napadení mšicemi, 24.8.2016
No nic zvlastniho - vzal jsem cca 3litry vody a nechal tam rozpoustet cele mydlo... par hodin... pak jsem to dal do tlakoveho rozprasovace a rozprasil, ale jeste docela hutne ty stromy potrel rukama tím roztokem... uvidíme do podzimu jestli se... celý příspěvek >
Rubinstep - MM106 - po napadení mšicemi, 24.8.2016
pane Ivane - proč vlastně nejde dohromady MOSPILAN + mýdlový roztok?
Rubinstep - MM106 - po napadení mšicemi, 23.8.2016
Umyl jsem ješte druhé jablíčko pod ním (Heliodor - M7) - ale ten se "uzdravil" a začalý růst přírůstky... ještě se rozmyslím a v každém případě dám vedět... ještě jednou děkuji... Přemek
Rubinstep - MM106 - po napadení mšicemi, 23.8.2016
Dobrý den pane Ivane, děkuji za pěkný elaborát... ještě než stromeček vykopu - je to opravdu nevyhnutelné? tak musím říct, že ten MOSPILAN jsem opravdu ředil dle návodu a ostatní stromečky přežily bez úhony (jediná pravda, ale může být, že tímto... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika