Příspěvky uživatele - 219.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoň Symphonie, 16.3.2013
To máte pravdu, já chtěl jen ukázat jak narostly po přihnojování Hortilonem a také, že zmizela chloroza.Letošní sestřih je teprve čeká.
Broskvoň Symphonie, 16.3.2013 Obsahuje fotku
Ještě foto hnojiva.
Broskvoň Symphonie, 16.3.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den. Jenom k té chloroze u broskví.Předloni se na našich broskvích objevila také a v docela silné míře.Hnojím koňským hnojem, ale i jinými hnojivy a stejně. Vloni jsem zkusil hnojivo (Hortilon Broskvoně) dle návodu a po chloroze ani památka.... celý příspěvek >
Nezabúdli ste na sýkorky?, 11.12.2012 Obsahuje fotku
No vidíte my jsme mysleli, že na zimu někam odletí a na jaře se vrátí.A ono ne. Tyto fotky jsem pořídil před chvilkou. Dokonce nám jedna sousedka říkala, že tu už viděla jeho potomka a ten má zase bílá křídla. 
Hrušeň Chojuro, 11.12.2012
Konečně vidím pravé Chojuro na stromku.Vypadá moc hezky a zdá se, že plody nejsou až tak malé. Moc děkuji.
Nezabúdli ste na sýkorky?, 10.12.2012
Je to opravdu kos.(Hříčka přírody)Má dokonce každý rok mladé. 
Nezabúdli ste na sýkorky?, 10.12.2012 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka.
Nezabúdli ste na sýkorky?, 10.12.2012 Obsahuje fotku
Náš pan domácí se takhle maskuje pořád.Žije tu s námi už asi pět let a máme vždycky radost když se brzy na jaře zase objeví.
Hrušeň Chojuro, 7.12.2012
Dobrý den, ještě by mne zajímala ta velikost plodů u Chojura.Zdá se mi, že to pan mičurinec někde opsal, 250g není zrovna střední velikost to už je docela slušné.Letos jsem v jedné zahradě zahlédl asijkou hruseň a ta měla plody rzivé a velké asi jako... celý příspěvek >
Hrušeň Chojuro, 5.12.2012
Od léta mám zasazenou tuto hrušeň, ale nic moc o ní nevím. O jiných nashi hrušních je zde v různých vláknech již něco napsáno a přibývají i fotky, ale o Chojuru toho moc není.Zajímá mne například velikost plodů, jejich chuť, růst a podobně.Foto... celý příspěvek >
Třešeň Regina v roce 2012, 5.12.2012
Jak se v tomto roce dařilo této odrůdě a jak jste s ní spokojeni?
Pepíno Gold žije, 16.11.2012
Pepino pěstuji letos prvním rokem a dařilo se mi.jěště těd mi dozrávají na keři a vše bez problému.Jen jsem zvědavá jak mi přezimuje
Maliny, 23.10.2012
Remontatní plodí už na výhonech narostlích v tom roce.
Maliny, 23.10.2012
Teď na podzim jsem vysadil remontantní Polku, Heritage a Himbo top.Tak snad je to dobrá volba. Jestli nezmrznou, tak příští rok snad pár plodů ochutnáme.Chtěl jsem ještě Autumn bliss, ale tu jsem nesehnal.
Hruško-jablko?, 7.10.2012 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika