Příspěvky uživatele - 232.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Použitelnost semen z chilli papricek, 10.3.2013
Já jsem papričky a ostatni zeleninu sela teprve před týdnem...
Lilie, 8.3.2013
uz ji morim... a pak hned ven.. :-)
Slimáci, 8.3.2013
Někde jsem četla, že je dobré zeleninu polít rozmíchaným prdopečem ve vodě..zelenina se da před konzimací omýt a slimáci na ni nejdou..nevíte co je na tom pravdy??
Lilie, 8.3.2013
Moc Vám děkuji za cenné rady..
Lilie, 8.3.2013
Můžu postupovat podobně u kosatce a kaly?..přiznám se, nakoupila jsem si cibule a zapomněla jsem je v jednom květináči, který mi zůstal v prádelně.. Asi se ptám hloupě, ale s tímhle nemám zkušenost a je to zatím španělská vesnice
Lilie, 8.3.2013
Spíš mám pocit, že je vyschlá..aby vůbec narašila..
Lilie, 8.3.2013
Mám lilii LOLLYPOP.. Mám čekat až přejdou teď ty největší mrazy a dát ven do zeme? Nebo hned do květináče a do chladu??
Surfinie, 8.3.2013
Zdravím Vás, loni jsem měla stejný problém..někde mi řekli, že má rostlina málo železa..sháněla jsem správné hnojivo, ale už bylo pozdě..také mi odešly..
Lilie, 8.3.2013
Ahoj, loni na podzim se mi podařilo koupit cibulku lilie.. Nikdy jsem je ale nepestovala..se zahradnictvim zacinam.. Jak a kdy můžu dát cibulku do zeme? Díky za odpověď..
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika