Příspěvky uživatele - 103.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilie, 1.3.2013
Taky se pokouším lilie pěstovat, zrovna přišly další od p.Basika.Pěstuji je už pouze ve velikých květináčích, chráním před hlodavci, jinak jsou sežrány.Poraďte, jak je sázíte vy? Už jsem zkoušela i jednotlivě do pet láhví, pak zasypat do záhonu, ale... celý příspěvek >
Lignohumát, 4.1.2013
Já jsem loni taky neodolala a investovala do lignohumátu.Podle mých výsledků, účinek nic moc.Žádný zázrak nebo čekaný veleúspěch se nekonal.Měla jsem raději koupit další rostliny. Člověk se ale někdy musí přesvědčit sám.Bláža
Jaro, 27.12.2012
Taky se hrozně těším na jaro, už aby tady bylo.Ale jaro v prosinci? Tak to raději ne, abychom se v březnu nedočkali prosincového počasí.
Jaká seskupení bylinek?, 24.10.2012
Vámi vybrané bylinky jsou hodně různorodé a proto doporučuji zajít do knihovny a přes zimu si prostudovat příslušnou literaturu, případně využít internet, podle toho, co je Vám bližší.Nevím, proč chcete pěstovat v nádobách a schovávat ve... celý příspěvek >
Zájímavý listnáč, 23.10.2012
Tak mě napadl muchovník.Mám letos nově zasazený malinkatý keříček, ale listy se krásně vybarvily a připomínají listy hledaného keře.
Pivoňky, 13.10.2012
V literatuře se uvádí, že se mají sestřihnout u země na podzim.Jednou jsem to nestihla a stříhala je až brzy na jaře.Nic se nestalo a od té doby to dělám každoročně při prvních jarních slunných dnech.Obvykle jsou již hezky vidět nové pupeny.Zároveň... celý příspěvek >
Co je tohle za rostlinu?, 7.10.2012
Pokud je rostlinka nízká, připomínal by mi květ nějakou kakost. Bláža
Jak ostříhat zlatý déšť?, 5.10.2012
Nyní již moc nezachráníte, pokud se tedy jedná o zlatici.V předchozích příspěvcích Vám už poradili.Pokud máte ráda něco živého v zimě ve váze, nestříhejte teď vůbec.Po vánocích pak postupně odstřihujte větvičky podle potřeby a rychlete je do... celý příspěvek >
Jaký ŽP nebude okusovat zvěř, 22.9.2012
Po svých zkušenostech mě okamžitě napadl plot plastový nebo drátěný.Jak píše pan v předchozím příspěvku, žerou vše. Snad nejméně zlatici, tavolu a dřišťál. Pokud uchráníte malé rostliny trojpuku a vajgelie, větší rostliny pak okus přežijí.Osvědčil se... celý příspěvek >
Světlušky 2012, 13.7.2012
Už druhý den, vlastně večer ani světýlko.Jenom hvězdičky na nebi. Bláža
Světlušky 2012, 9.7.2012
Tak u nás zase předevčírem světlušky lítaly, nebylo jich mnoho, ale hlavně, že byly.Včera byla u nás velká bouřka a konečně i zapršelo, takže jsme pozorovali blesky, báli se krupobití a zároveň se těšili z lijáku.Jinak jsem se už dlouho chtěla... celý příspěvek >
Určení rostlinky, 9.7.2012
Já nechávám dozrát semena a ty příští jaro vysévám rovnou na záhon nebo do květináčů. Špatně se přesazují, mají dlouhý dužnatý kořen, který velmi rády konzumují myši.Dělit trs jsem nezkoušela, kdysi jsem někde četla, že se to nedá.Předchozí... celý příspěvek >
Světlušky 2012, 7.7.2012
U nás včera ani jedna světluška.Asi někde v hlubokém lese odpočívají v tom úmorném vedru, které nepřestává ani v noci.Snad už konečně zaprší. Bláža
Světlušky 2012, 29.6.2012
U nás jsou světlušky už několik dní, určitě před sv.Jánem.Není jich mnoho, jak píše pan Josef, ale jsou okolo celého domu a v zahradě.Mohu je sledovat z oken, ale to není ono. Obvykle si jich všimnu okolo 22 hodiny.Většinou jsem už dost utahaná, tak... celý příspěvek >
Trvalky na suche misto, 14.6.2012
Přimluvila bych se za vytrvalé karafiátky, nádherná vůně a dělají parádu i po odkvětu a také za rudbekie, které se samy vysévají a kvetou opravdu neúnavně celé léto až do podzimu.Obojí velmi nenáročné na půdu i zálivku.Bláža
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika