Příspěvky uživatele - 221.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 7.3.2010
Elektrikářem nejsem, tak mně to jen napadlo, dělají se různý kopance..
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 7.3.2010
A nemáte přehozený kabely?
Gude 2500 prof, 7.3.2010
Zdravím,  už se to tu probíralo, zapátrejte v historii.
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 4.3.2010
Zdravím Pokud máte 12v, tak si pořidte el.naviják, je jich na netu celá řada a myslím, že by mohly udělat spoustu dobré práce. Kamil
Olej do motoru B S, 4.3.2010
Ohv Gxv 163
Olej do motoru B S, 4.3.2010
Jenom podotknu, při vší ůctě k pánům, že tím, že jsem se rozhodl dávat Tatrovácký olej do Hondy jsem žádný problém nevyrobil, proč to už jsem popsal výše. Hezký podvečer. Kamil
Olej do motoru B S, 4.3.2010
Zdravím Provozní teplota u T 815 je až 180 stupńů, u liazu turba-90.Obojí vím z vlastní zkušenosti.Do Liazu jsem dával M6 ADS 2,do Tatry již zmińovaný M 7AD. Nevím to ůplně jistě, ale nepředpokládám, že provozní teplota sekačky bude více než těch... celý příspěvek >
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 4.3.2010
Zdravím pane Kohoutek, jedná se o motor Slavie diesel 1 válec vzduch. Co se týče závěrů, jsou podloženy 26-létýmy zkušenostmi opraváře zem.strojů, přičemž netvrdím, že závada nemůže být třeba i ve vstřikovacím čerpadle.resp. v jeho pohonu.Nemíním se... celý příspěvek >
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 3.3.2010
Je to tak, pokud je i cítit olejový smrad z výfuku, tak je to bud´to připečený jak jsem už psal a nebo sjetý na ultimo.Nutno změřit komresní tlak.
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 3.3.2010
...ještě mně napadlo, zkuste motor nahodit a odšroubovat měrku oleje. Pokud bude z otvoru "dýchat " tlak resp. kouřit, tak je to jasné.Výbrus. Kamil
Olej do motoru B S, 3.3.2010
Zdravím, já dávám do Vari Honda už nějaký čas olej M 7AD.Mám za to, že když to může mazat desetiválec vzducháč na Tatře tak to musí frčet i na Hondě, taky vzduchem chlazené.Zatím nebyl žádný problém, ani ho neočekávám. Kamil
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 3.3.2010
Zdravím Dal bych na přezkoušení trysku, jaký má tlak a aby nekapala, a hned potom bych změřil tlak válce.Pokud je špatrná tryska, tak vyměnit, pokud je malý tlak ve válci tak je připečený, pak je nejlepší nápravou výbrus. Kamil
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika