Příspěvky uživatele - 152.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zná někdo co je to za odrůdu?, 19.10.2012
Lord Lambourne.
Co na zahradu, 10.10.2012
 Dobrý den pane Vysloužile, píšete že používáte gener. podnože.Chci se zeptat zda používáte nějaký M můstek a za jak dlouho Vám stromky plodí. Přemýšlím, že bych na ně také přešel, ale potřebuji potvrdit že to má cenu. Mám 99% jabloní na M7 a... celý příspěvek >
Bohemia nepřekonaná, 5.10.2012
Je zajímavá spokojenost s Bohemií, já jsem všechny stromy přerouboval. Plodností se nevyrovnala spolehlivým a nenáročným zimním odrůdám a většina plodů byla do sklizně napadena hnilobou. Možná to bylo podmínkami či podnoží, ale u mne... celý příspěvek >
Co právě sklízíte v r. 2012?, 5.10.2012
Tiše závidím, jak jsou všichni spokojeni s úrodou. Já jsem letos sklidil z 670 sazenic jahod několik misek drobnějších plodů, ze 47 třešní 0 plodů, z 35 višní 0 plodů (polovina stomů zmrzla až k zemi), z 33 slivoní 0 plodů, z 520 jabloní do 20 plodů... celý příspěvek >
Presenta, 4.10.2012
Dobrý den pane Petře, mohu se zeptat kde jste koupil švestky? Jsem z Chrudimska a kvůli jarnímu mrazu jsem letos nesklidil ani plod. A švestky máme moc rádi, ale z trhu stojí za prd. Děkuji Honza 
Zweigetreble, 20.9.2012
Je o do chladné polohy, sice jsem schopen tomu vylepšit podmínky, ale i tak je to 480 nm.  C. Cortis vypadá zajímavě. Jde o to zda ho seženu ve školkách.
Zweigetreble, 19.9.2012
Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti s touto odrůdou? Rád bych něco nenáročného,  odolného a plodného do mizerných podmínek.  V literatuře tomuto odpovídá. Nepotřebuji víno extra kvality, jen tak pro radost. Děkuji... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika