Příspěvky uživatele - 41.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hruška zimní Pařížanka a Pastornice, 9.10.2012 Obsahuje fotku
Hruška zimní Pařížanka a Pastornice, 9.10.2012 Obsahuje fotku
Dnes jsem sklidil Pastornici, protože začaly propadávat. Její velkou výhodou je úrodnost.  Často se podél plodů táhne rezivěhnědý pruh, co je hlavní charakteristika této odrůdy.
Cydonia oblonga - kdoule, 8.10.2012
Protože nemám sklep s teplotou kolem 0°C, tak to sázím na podzim. Ale lepší je to vysadit na jaře, tak jak meruňky nebo broskvoně.
Co na zahradu, 8.10.2012
Dobrý den, prosím Vás o radu. Letos chci zasadit jabloně, ale mám hryzce. Chci je zasadit do drátěných košů, ale nevím jaký průmer a délku má mít koš. Děkuji za odpoveď  Václav
Grosdemanche, 7.10.2012
Pán Vysloužil to napsal trefně. Táto odrůda je náročná na polohu i půdu. V dobrých polohách dává ovoce velmi dobré, sladké s příjemnou kořenistou chutí, Dužnina je rozplývavá, nehnědne.
Co na zahradu, 7.10.2012
Hryzcům je jedno jaká je to podnož, ožerou všechno. Tak ješte jednou: Protože M9 mají slabý kořenový systém, tak si to dřív všimnete, že ožírají kořen.
Cydonia oblonga - kdoule, 7.10.2012
Dobrý den, na adrese prodejstromku.cz, mají 4 odrůdy kdouloně. Já jsem si svoji kdouloň přiveď ze Slovenska před 30 lety. Byl to odkopek. Zalíbila se mi kvalita plodů. Jsou mnohem voňavější než plody hruškovitého tvaru. Plody neprodávam, je to... celý příspěvek >
Co na zahradu, 6.10.2012
Hryzci napadají všechny podnože jabloní. Protože M9 mají slabý kořenový systém, tak si to dřív všimnete, že ožírají kořen. 
Cydonia oblonga - kdoule, 5.10.2012 Obsahuje fotku
Obr. 3
Cydonia oblonga - kdoule, 5.10.2012 Obsahuje fotku
Cydonia oblonga - kdoule, 5.10.2012 Obsahuje fotku
Dnes jsem obral část letošní sklizně. Kvalita plodů je velmi dobrá. Měla by to být odrůda Angerská. Ale můžem se mýlit. Pokuď někdo zpozná jinou odrůdu, nech mi napíše. Budu mu moc vděčnej. Václav
Co vaše réva? (2012), 3.10.2012 Obsahuje fotku
Včera som obral moje najchutnejšie odrody viniča a to bezsemennú Venušu a nádherne sfarbenú Negretu. Tieto odrody patria k neskorším odrodám. Tým sa skončila sezóna zberu v mojej vinici. Medzi najneskoršiu odrodu, ktorú zatial pestujem je Merkúr. Má... celý příspěvek >
Kaštan jedlý, 2.10.2012
existuji tyto osvedcene odrůdy Bojar a Mistrál
Grosdemange nebo Thirriotova, 2.10.2012 Obsahuje fotku
Grosdemange nebo Thirriotova, 2.10.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím Vás nevíte co je to za odrůdu? Myslel jsem si, že je to Dicolor, ale strom má 30 let. Děkuji za odpověď. Václav
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika