Příspěvky uživatele - 224.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bio hnojiva, 19.7.2012
...a 0,5 L humatu obsahuje 500 kg huminovych kyselin. Vsak? Nepiste tu take nezmysly.
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 17.7.2012
Podla ceny kolko lignohumat stoji tipujem ze urcite pomoze.
Modrá skalice ano či ne?, 17.7.2012
Clovek si najivne mysli, ze je okolo cista priroda. Iba ked sa zacne analyzovat, zisti sa, ze je to cista chemia....same molekuly, atomy a chemicke vazby!!!
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 15.7.2012
Mna kabel nelimituje, asi to je zvyk. Urobil som si system ako kosit. Vadil by mi hluk motorovej aj narocnejsia udrzba, ale tiez by som si asi zvykol. Sekacka musi ist na prudovy chranic.
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 14.7.2012
Neviem preco, ale vretenove kosacky nemaju taku oblubu u nas na kosenie travnikov. AJ tu na fore su to vsetko sprostredkovane informacie. Malo ludi, ktori ju maju, sa podelia s vlastnymi skusenostami. Ze by sa nebolo cim chvalit? Skuste pozriet ine... celý příspěvek >
Přihnojování kapradin, 4.7.2012
Proteiny obsahuju dusik. Mlieko moze podporit rast podnych mikroorganizmov a kvasenim zvysit kyslost pody. Inak mlieko je skor zname ako prostriedok proti hubovym chorobam.Mozno zohravaju ulohu proteiny, cukry ci tuky co obsahuje, ale aj prirodzene... celý příspěvek >
NO3 a výměna vody, 3.7.2012
... a kilogramy ci tony starych korenovych sustav ktore nevidite a cudovali by ste sa, co v strku zostava. Niektore hromadne odumru a mozu sposobit problem. Hlavne striedanie sezon sa na tomto prejavi.
Skvrnky na listech rajčat, 20.5.2012
mraz
Rozkvétající broskvoně, 7.4.2012
Ad M.V.: Že sú broskyne v kvete mrazuodolnejšie oproti marhuliam, je všeobecne známe, bez rozdielu, či ich pestujete v teplých alebo okrajových polohách a bez rozdielu, či sa vám to páči alebo nepáči. Mráz mínus 6, aký bol v mnohých regiónoch pred 11... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 7.4.2012
Dobrý podvečer Mirku! Já tu rieku stále beriem ako spoločnú, takže záleží už iba na "uhlu pohľadu". S rezom ste nič nepremeškal. Mne sa vždy lepšie strihá, keď sú broskyne v štádiu pukov, kvety sa pri predieraní v korune snadnejšie odlomia. Návodov... celý příspěvek >
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 7.4.2012
Zdravím do okresu Nitra, Peter! Škoda, že ste si na borax nezmyslel, keď ste bol nedávno u nás. Mám ho doma asi kilo. U nás sa predáva v každej záhradk. predajni. Vhodnejšia by bola kyselina boritá- neobsahuje sodík, ktorý rastliny moc nemusia, ale... celý příspěvek >
Myslíte, že nedávný mráz mohl poškodit květní pupeny meruněk?, 5.4.2012
Pre náš región predpovedajú v nedeľu nad ránom mínus 1, v pondelok mínus 2 a v útorok +6. To bysme snád ešte zvládli?
Česnek, 5.4.2012
Skúsenosti pána 19.98 potvrdili, čo som napísal pred týždňom. Posledná zima bola výnimočná a dokázala "zalomcovať" aj s tak odolnou zeleninou, akou je cesnak. V prípade, že niekto v závere zimy spozoroval problémy na listoch či výpadky v rašení,... celý příspěvek >
Myslíte, že nedávný mráz mohl poškodit květní pupeny meruněk?, 5.4.2012
Ja som dnes zalial dokvitajúcu Leskoru obalenú kvetmi ako sakura dvomi kanvami roztoku boraxu. Viem, že zlúčeniny bóru by mali väčší účinok na krátkodobé zvýšenie mrazuodolnosti, ak by boli jemne rozptýlené do koruny, ale marhule bohužiaľ na rozdiel... celý příspěvek >
Sázení muchovníku, 1.4.2012
Dobrý večer, B! V prípade, že máte Amelanchier x grandiflora, rátajte s jeho výškou okolo 60 cm. Koreňové výmladky treba odstraňovať, inak Vám narastne kríček. Je tolerantný k širokej škále pôd, dôležité je, aby boli odvodnené. Na výživu je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika