Příspěvky uživatele - 44.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vyčistit jezírko od řasy, 16.9.2012
pozor ale "Nedoporučujeme u chovu pravých japonských koi a Jeseterů"
Vzduchování v jezírku, 9.9.2012
Je v pořádku umístit vzduchovací kámen nad gulu ale není v pořádku mít ho pod skimmerem určite bych ho dal nekde dál od skimmeru, protože bude kámen v menší hloubce bude průtok vzduchu mnohem větší, možná by nebylo špatné použít ještě jeden kámen.... celý příspěvek >
Jak použít Algea away na zelené řasy v jezírku, 6.9.2012
no tak nevim jestli si trochu neprotireci kdyz rika ze se musi opatrne s davkovanim kdyz na strankach ma primo napsano: Dodržujte předepsané množství přípravku. Předávkování nevadí. ale to je celkem jedno. Zacal jsem ho pouzivat pred tremi... celý příspěvek >
Nemoc, 19.8.2012
Řekl bych, že to bude rakovinové bujení, které se objevuje u starších takzvaně generačních ryb.
Filtrace z IBC kontejneru, 17.8.2012 Obsahuje fotku
Filtrace uz je hotova a tak prikladam nejake fotografie. Z urizleho vrsku IBC jsem zhotovil prepazku a umistil do vznikle komory kartace jako machanicky predfiltr. Neni sice tak ucinny jako sterbinovy filtr ale cenove urcite dostupnejsi :))... celý příspěvek >
Skimmer Oase AquaSkim 40, 7.8.2012
s temi dirkami jsem to psal ja, jedna se o profi skimmer od tripondu. Je to asi proto, ze v plovaku je polystyren a asi se tam drzi vzduch. Jedna se pouze a malinke dirky prumeru cca 1mm
Filtrace z IBC kontejneru, 4.8.2012 Obsahuje fotku
Pokracovani
Filtrace z IBC kontejneru, 4.8.2012 Obsahuje fotku
Pokracovani :)
Filtrace z IBC kontejneru, 31.7.2012 Obsahuje fotku
Malinko jsem dnes pokrocil s vystavbou a tak hned prikladam foto a nejakej poznatky. Prozatim mam pouze zapojednou nadrz filtru bez medii se vstupem z guly a skimmeru. Testoval jsem prutok gulou a skimmerem s 10m3 cerpadlem. Realny prutok se mohl... celý příspěvek >
Filtrace z IBC kontejneru, 30.7.2012
Dvě trubky o průměru 110mm pro gravitační zapojení s průtokem 10m3 jsou dle mého názoru dostačující. V obráceném směru to nelze kvůli konstrukci jezirka udělat a hlavně by k tomu byla zapotřebí čerpadlová šachta. Uvidíme až to zrealizuju hned napíšu... celý příspěvek >
Filtrace z IBC kontejneru, 29.7.2012 Obsahuje fotku
Zdravím všechny příznivce, už minulý rok jsem tady řešil, jak vyrobit filtraci z IBC kontejneru ale až dnes je to pro mě aktuální. Přemýšlel jsem jakým způsobem vytvořit přepážky z jakého materiálu a podobně a napadla mě možná lepší varianta s... celý příspěvek >
Zhodnocení vyrobené filtrace, 27.7.2012
mate v jezirku vzduchovani? jestli ne rozhodne bych ho tam pridal a treba dal i jeden vzduchovaci kamen do biologicke komory s molitany, podporuje to nitrifikacni proces.
Zhodnocení vyrobené filtrace, 26.7.2012
Zdravim, filtrace ma jednu podstanou chybu a to jsou jeji prepazky mezi jednotlivyma komorama. Voda filtrem potece nejkratsi cestou a proto pohyb vody pres houby a zeolit bude minimalni. Za kazdou prepazku by bylo zapotrebi zhotovit jeste jednu se... celý příspěvek >
Umístění čerpadla v jezírku, 5.7.2012
cerpadlo nechte tam kde je, jeho vykon se nezmeni pokud ho date jinam. Ztraty zpusobene prevysenim jsou pocitany od vodni hladiny.
Mechanicko-kořenový filtr, 5.7.2012
Prvni komoru u mechanickeho filtru bych uplne vypustil a privod vody z cerpadla bych umisti do spodni casti filtru. Mozna je zbytecny aby mechanicky filtr obsahoval tolik komor. Jinak bych do prvni komory dal kartace ktere jsou bezne dostupne ve... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika