Příspěvky uživatele - 174.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka versus traktůrek, 6.1.2011
S traktorem jako takovým nemám zkušenosti žádné, to připouštím. Mám zkušenosti s ryderem - když zajedu do rygolu poháněným kolem (ryder nevisí), tak ryder hrabe ale nevyjede. Vzhledem ke vzorku se není čemu divit. V lese si neumím zahr. traktor... celý příspěvek >
Sekačka na 3 ha zahradu, 6.1.2011
To jsem byl já kdo psal o sekačce Elektrolux. Psal jsem, ať dáte do vyhledávače sekačka Elektrolux, na stránkách Elektroluxu asi není. Elektrolux koupil Husquarnu a neprémiové sekačky asi vyrábí pod jménem Elektrolux. Sekačka Elektrolux o které... celý příspěvek >
Sekačka versus traktůrek, 6.1.2011
Zda sekačku či traktor záleží na vkusu každého soudruha... 1000 m2 lze bez problému sekat běžnou sekačkou. Taková se záběrem nad 50 cm stojí od 15.000 Kč (?). Pokud chcete zahradu sekat s košem, tak to samozřejmě se sekačkou jde pomaleji než s... celý příspěvek >
Lacný olej z hypermarketov, 28.12.2010
Souhlasím, že pokud má olej požadované parametry, tak jej použít můžete. Problém však je, že někdy prý oleje z hypermarketů ani tyto údaje na obalu nemají. Jinak pokud máte sekačku, křoviňák auto atd, tak se zde při běžném užívámí bavíme o... celý příspěvek >
Dakr Panter FD2, 27.12.2010
Na dříví jezdím nějaký ten pátek a proto vím, že couvat naložený není žádná legrace - ani traktor vám na trávě s naloženým vlekem do kopce často necouvne. Myslím, že DAKR by se v terénu s plným vozíkem na dříví na zpátečku ani nehnul - vzhledem ke... celý příspěvek >
Sekačka na 3 ha zahradu, 24.12.2010
Nezlobte se na mě, ale celou tuto diskuzi beru jako žert - nebo zkoušku, za zde radí fundovaní odborníci. 2 ha plohy je totiž 20 000 m2, to znamená, že i při záběru sekačky 56 cm je třeba posekat pruh dlouhý 40 km (40 000 m x záber 0,5 m, protože... celý příspěvek >
Dakr Panter FD2, 23.12.2010
Ten vozík na metrové dřevo mě velice zaujal. Lze se s ním odvážit do lesa mezi stromy?? Spíš mi přišlo, že je určen na trávník - ale viděl jsem ho jen na fotkách... Jinak ta chybějící zpátečka mě nepřijde až tak tragická - s mulčovačem nebo frézou... celý příspěvek >
Stárnutie oleja, 21.12.2010
Olej degraduje hlavně tepelným namáháním, vázáním vhlkosti a vázáním nečistot z motoru. U 2T se jedná o ztrátové mazání, takže připadá v úvahu jen degradace vázáním vlhkosti. Mazal bych trochu víc a neřešil bych to. Tchán maže Oleo několik let starým... celý příspěvek >
Dakr Panter FD2, 18.12.2010
Dobrý den, zajímaly by mě Vaše zkušenosti a postřehy týkající se stroje Dakr Panter FD 2. Mám relativně velkou zahradu, bydlím v horách a topím dřevem. Proto mne zaujala jeho paleta příslušenství - mulčovač a frézu mají i ostatní výrobci, ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika