Příspěvky uživatele - 9.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fóliovník, svařování fólie, 2.3.2015
Dobrý den. Promiňte, že nepíšu o svařování folie. Mne spíše zajímá ta konstrukce foliovníku. Z přiloženého obrázku usuzuji, že má asi tak okolo osmi metrů v průměru. Poslední měsíc si prohlížím na netu různé stavby tohoto druhu (Geodesic Dome... celý příspěvek >
Jaká kvetoucí trvalka do severovýchodního pokoje?, 19.2.2015
Episcie, případně další květiny z čeledi Gesneriaceae. Hanča
Jak se zbavit řas v nádrži na vodu, 17.2.2015
Soused dává do kubíkové nádrže s vodou z vrtu asi 2ml sava a řasy se mu v ní netvoří, ba dokonce říká, že na takto zalévaných záhonech nejsou skoro žádní slimáci. Sám bych potřeboval vědět, zda používání sava v této koncentraci nenapáchá víc škody... celý příspěvek >
Pěstování plodových růží - pro sklizeň šípků na zpracování, 1.2.2015
Nalezeno, vyzkoušeno. To je přesně to, co jsem hledala. Děkuji!
Prosím - název rostliny?, 25.1.2015
Nějaká peperomie? Hanča
Pěstování plodových růží - pro sklizeň šípků na zpracování, 4.1.2015
Protlak nemám zmrazený, neb nemám místo v mrazáku. Mám přemnožené šípkové marmelády, tzn. slazené, prý se dá spáchat omáčka i z nich, ale nemůžu se dopátrat receptu. Hanča
Pěstování plodových růží - pro sklizeň šípků na zpracování, 4.1.2015
Takže v sezóně můžu vařit, vypadá to opravdu dobře.  Ještě bych moc ráda, kdyby někdo věděl, jak udělat omáčku z hotové šípkové marmelády. Hanča
Pěstování plodových růží - pro sklizeň šípků na zpracování, 4.1.2015
Mám prosbu - má někdo vyzkoušený recept na šípkovou omáčku? Mám obyčejné rugosy, ale materiálu z nich na zpracování dost a dost. Jenomže když jsem našla na netu recept, vylezlo z toho něco hodně podobného svíčkové. To by pak nestálo za tu práci,... celý příspěvek >
Škůdce nebo pomocník?, 26.11.2014
Děkuji za odpovědi, to jsem opravdu ráda, že s larvami můžu žít v míru . Hanča
A za měsíc jsou vánoce, 26.11.2014 Obsahuje fotku
Vánoce? Fakt letos budou? Hanča
Škůdce nebo pomocník?, 23.11.2014 Obsahuje fotku
Letos jsem pěstovala brambory v posekané trávě a při sklizni jsem našla velké množství těchto larev, nikdy dřív jsem je na zahradě neviděla. Když jsem o měsíc později na to místo sázela česnek, larvy tam pořád ještě byly. Brambory nebyly nijak... celý příspěvek >
Už rostou, 21.11.2014
Pokud ji máte přímo na zahradě, bylo by dobré si ji nechat určit v nějaké houbařské poradně a pak pro ni chodit najisto, protože penízovka je skvělá houba. Hanča
Čemu se bude dařit pod ořešákem?, 17.11.2014
Určitě tam poroste mahonie, protože ta roste všude. Rybízy taky, a nezavrhovala bych ani ten bez. Pokud se vám nelíbí obyčejný, dá se koupit i tmavočervená forma s růžovými květy, vypadá moc hezky a z květů se dá udělat skvělý narůžovělý sirup.... celý příspěvek >
Co je to za houbu?, 1.11.2014
Píše se v atlasech, že komu je specifická mlženková vůně příjemná, může je s klidem jíst. Komu naopak "nevoní", bude mu z nich tmožná špatně. Takže rána se nejspíš dožijete . Hanča
Divoká rajčata a jejich křížení, 13.10.2014
Taky mám z Gengelu divoká rajčata, tedy měla to být ona, malinkatá červená. Jenže jsou žlutá a velikosti cherry rajčátek. Ale vůbec to nevadí, plíseň jim neuškodí, zalévat se nemusí a rostliny ze semínek si uchovávají vlastnosti už několik let. Jiná... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika