Příspěvky uživatele - 102.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proti zamrzání jezírka, 25.9.2013
Před několika lety jsem někde četl o využití "klasického" solárního panelu (používají se na ohřev TUV, s nemrznoucí kapalinou uvnitř), trubkového výměníku potopeného do vody a slabého čerpadla spínaného při teplotách vody v panelu nad... celý příspěvek >
Nasátí ryb čerpadlem skrz gulu, 25.9.2013
To je divné. Já sice gulu nemám, ale asi by problémy dělat neměla. Jak velké kusy to nasálo? Dokáži si to představit u "potěru". Ale u ryb dospělých? Že bhybná montáž? Předimenzované čerpadlo?
Kdy začít krmit rybičky?, 14.3.2013
Není to tak jednoznačné. Jde o to, jaké ryby jsou v jezírku: - kapry a líny bych krmil tak od 8 stupňů - karasy, jeseny, ostroretky,... klidně od nějakých 6 stupňů (jesen a ostroretka je aktivní převážnou část zimy) - jesetery,... celý příspěvek >
Filtrace - návrh vnitřního členění, filtrační média, 3.2.2013
No, já bych udělal alespoň dvě komory. Lépe možná 4, ty krajní menší (cca 5 cm široké) sloužící jen pro nasměrování vody, spodem průtok do větší komory s médiem, přepad do druhé větší komory s jiným médiem a zase spodem do úzké komory a k výtoku. Do... celý příspěvek >
Zhodnocení vyrobené filtrace, 4.9.2012
OK, dík.
Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti, 30.3.2012
Jak tak čtu příspěvky, tak si říkám, jestli nakonec není chyba i na straně zákazníků ("čecháčků"). Vždyť to byli oni, kteří si šli dobrovolně stoupnout do fronty, byli to oni, kdo se tlačili ve frontách, kdo možná kupoval i nářadí, které nepotřebuje.... celý příspěvek >
Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti, 30.3.2012
Pokud se nepletu, tak se prodej zahradního nářadí zahrádkářů týká. A také snaha zjistit, jestli problémy byly jen v jednom místě nebo všeobecně. Zbytek (vzpomínka na doby minulé) bylo jen konstatování a zazněla na konci omluva... A myslím si, že z... celý příspěvek >
Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti, 29.3.2012
Vím, že je tam pár příspěvků k rýčům. V rámci této akce ale Mountfield "prodává" ve třech vlnách téměř veškeré zahradní nářadí (ne jen rýče). Ono "prodává" je ale zavádějící. Vím, že většina seker byla u nás dnes vyprodána do 15 minut po otevření... celý příspěvek >
Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti, 29.3.2012
Zdravím zahrádkáře. Můžete se podělit o Vaše zkušenosti v posledními slevami u Mountfieldu na nářadí Fiskars? Inzerují, že nářadí prodávají za 1/3 ceny. Skutečnost na Brněnsku je ale taková, že pokud člověk nevystojí hodinovou frontu jako za totáča... celý příspěvek >
Kdy začít krmit rybyčky?, 15.3.2012
Udává se 8-10st. C. V přírodě ale ryby (kapři, karasi,...) přijímají potravu i při nižších teplotách, zejména na jaře.
Magnolia - kdy zasadit?, 11.3.2012
Dík. Právě na stránkách Havlise jsem našel základní info a cenu. Nicméně nic o tom, jak se postarat o takového "prcka", co mám. Také mám obavy z toho, že rostlina doposud rostla někde ve skleníku. A teď, když ji dám do studené země na jarní... celý příspěvek >
Magnolia - kdy zasadit?, 11.3.2012
Dostal jsem malou Magnolii Genie. Je to jen proutek cca 40cm dlouhý, nerozvětvený, na konci zastřihnutý, v květináči cca průměru 15cm. Potřeboval bych vědět, kdy je nejlépe rostlinu zasadit. Zem je zatím pořád v hloubce 10cm zmrzlá. Vyžaduje... celý příspěvek >
Co teď (koncem zimy) s řasou v jezírku?, 4.3.2012
Hmm. Takový "ostrůvek" by po osázení mohl fungovat. Asi to zkusím z něčeho udělat. Bohužel nezačne fungovat hned...
Pínie - lze pěstovat v našich klim. podmínkách?, 3.3.2012
Nevydrží... Pinie reálně přežije tak -5 0C,  krátkodobě tak -8 až -12 0C (někdy se uvádí -15). Ale krátkodobě = v řádu hodin. Zkoušel jsem opakovaně pěstovat venku, zakrýval, mulčoval,... A to jsem měl kupované rosliny (2 ks, z toho... celý příspěvek >
Araucaria araucana (Blahočet čilský) - zazimování, 29.2.2012
Mimo araucárií jim tam rostou i palmy... Zní to možná neuvěřitelně, ale pobřežní oblasti Norska jsou o 1-2 klimatické zóny teplejší než Praha (i než Jižní Morava). Viz např. scanpalm.no/climate.html. To, že araucárie rostou i takto... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika