Příspěvky uživatele - 172.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení vinné révy, 1.3.2012
Dobrý den, ještě jeden dotaz k takto vypěstovaným sazenicím.V jiných tématech jsem se dočetl o révokazu, který napadá takto vypěstované sazenice, které nejsou naroubované na odolné podnoži.Bohužel vzhledem únorovým holomrazům mi některé mladé... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 28.2.2012
Dobrý den, jsem laik, jak je vidět nejjednoduší metoda s obyčejnou vodou asi funguje.Že by to za 6 týdnů takto narostlo je obdivuhodné.Chtěl bych se jen zeptat kdy se takto vypěstovaná sazenice vysazuje ven a z čeho do té doby bude žít?
Založení hlavy, 17.1.2012
Děkuji za odpověď, jedná se o Pálavu a Rulandské šedé.
Založení hlavy, 17.1.2012
Přeji hezký den.Letos na jaře budu poprvé u některých keřů zakládat kmínek.Když píšu u některých, myslím tím, že slaběji rostoucí sazenice nedosáhly potřebné délky a budu je muset zastříhnout opět na dvě očka.Jestli jsem dobře pochopil, tak na... celý příspěvek >
Dilema s hnojením révy, 5.11.2011
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat kde a za kolik se nechá udělat rozbor půdy jak píšete.Slyšel jsem, že to není zrovna levná záležitost.Při mých 100 hlavách by to bylo asi vyhazování peněz i když by mně to zajímalo.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika