Příspěvky uživatele - 89.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ruská zima, 22.2.2012
Vlastní zkušenost? SAT by si možná zasloužil samostatné téma. Může fungovat jako filtr výběru vhodné odrůdy a může předejít zklamání a tedy i ztráty času. Je to pochopitelně jen číslo, ale... 
Ruská zima, 22.2.2012
Nejpřesnější by asi bylo vypočítávat si SAT na vlastní vinici, technicky by to neměl být problém. S umístěním teploměru mini-max to ale není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá.
Ruská zima, 21.2.2012
Něco je na amet.cz. Aktuálně SAT v Kadeřavost 2012. Snad pomohlo
Co vaše réva? (2012), 20.2.2012
Mám pravokořenné sazenice vypěstované z roubů. Tak zakrácený výhon ani po vyslepení oček nezaschne? Rozumím tomu, že když budu chtít dvoukmínkové rostliny, nechám klidně ty 2 kmínky a z každého jeden šlahoun. Už s tím tady nebudu "otravovat",... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 20.2.2012
Sláva. Chápu Váš postup. Zakrácený výhon po vyslepení oček postupně zaschne a v další roce se jako suchý odstraní. Měl jsem v úmyslu to udělat jak píšete, tj."Nevhodný výhon se ustřihne těsně u kmínku aby nebyl pahýl a nechá se být, řez postupně... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 20.2.2012
Ahoj Mirku, jsem začátečník a jsem navíc hloupý. Jeden výhon jsem ve výšce kmínku cca 50 cm ohnul do "tažně" a zakrátil na 8 oček. Zatím nevím jak druhý výhon odstranit, aniž bych rostlině ublížil. Dle Tvé rady bych měl nyní druhý výhon ustřihnout... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 19.2.2012
Myslel jsem si, že nezáleží na formě vedení kmínku, když bych chtěl ten druhý odstranit. Pokud jej odstraním nyní u zmrzlé země, tak tam zbyde pahýl a co pak s ním? Nebude polovina března už pozdě? Nepotečou pak cenné živné látky tímto řezem proudem... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 19.2.2012
Oba jsou přibližně stejně silné cca 10 - 12 mm silné, vyzrálé, 2 m vysoké! Jak mám postupovat? Až půda rozmrzne, tak mám hlínu odhrabat a ustřihnout jeden v místě, kde vyrůstá z něčeho (nějaké báze)? Vzniklá rána po odstřihnutí (odříznutí) se nějak... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 19.2.2012
V mém případě má Nero 2 stejné výhony přímo ze země, ale chci jen 1 kmínek. Kde a kdy jeden odstřihnout (odříznout)? Nyní je půda zmrzlá! Rána po odstřihnutí (odříznutí) se nějak ošetří? (latex. barva, štěp. vosk.)? Poraďte.
Co vaše réva? (2012), 18.2.2012
Při zapjestování kmínku roční sazenice se doporučuje do plánované výšky kmínku vyslepit od země všechna očka. Jak se to dělá správně? Dík. 
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika