Příspěvky uživatele - 16.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dozrávání rajčat po sezoně, 21.2.2012
Plíseň bramborová je taktéž houbová choroba, nebo se domníváte něco jiného?
Jaké odrůdy rajčat na balkon?, 16.2.2012
Odrůda salátu není podle vhodnosti či nevhodnosti na balkon, ale podle nároku na délku světelného dne. Když v tomto případě vynecháme odrůdy k rychlení, tak bude vhodná některá celoroční, např. Lento, běžně dostupný u Nohel. I bedýnka od ovoce se... celý příspěvek >
Šroty a domácí krmné směsi, 14.2.2012
Skořápka není tvořena vápencem, neexistuje žádná kyselina lionová. Tukování směsi nesníží její spotřebu. Atd, atd.
Šroty a domácí krmné směsi, 14.2.2012
Pokud máte směs sypkou, zvlhčete ji vodou tak, aby vznikla drobtovitá struktura. Toto pak přidávejte do dosavadní krmné dávky. U granulované směsi nebude problém.
Tulipány, 13.2.2012
Pro Honzu. Doporučuji uložit v suchu a chladu a vyčkat na rozmrznutí země natolik, aby se daly zasadit. Tím myslím, aby se dal vyhrábnout rigol a zahrnout, třeba uprostřed zimy, nikoliv čekat na nějaké prohřívání země. Mám to odzkoušené, když v lednu... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 10.2.2012
Nainstalujte si prohlížeč Google chrome, ten vám automaticky nabízí i překlady ve všech jazycích. Nemusíte nic kopírovat do překladače. I strojový překlad vám postačí k pochopení podstaty.
Jak velké květináče?, 6.2.2012
Dříve jsme v dřevěných lískách od ovoce pěstovali ředkvičky, ty by šly i v květinovém truhlíku. Taktéž i salát.
Kdy vysadit semínka?, 6.2.2012
K čemu vám budou vhodné odrůdy na balkon, když chcete sázet-sít semena z plodů koupených v obchodě. Tam se jistě těchto odrůd nedomůžete.  Zbytečně zakládáte nové vlákno, podobné dotazy zde jsou dávno rozvedeny v širokých diskusích.
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 19.1.2012
Pane Mirku, jak jste zjistil, že je to právě SM? Na krabičce to napsané není. Dostala jsem jedno rajče na ochutnání od kamarádky, která si koupila krabičku 250 g za 36 Kč. To mě docela dostalo, kg za 120 Kč. Rajčátko je stejného průřezu i podlouhlého... celý příspěvek >
Co začít pěstovat?, 24.12.2011
Nevím odkud jste, ale v zahradnictví ve Velkém Oseku ing.Bajer má širokou sbírku citrusů všech možných druhů a odrůd, jeho syn se tím zabývá jako koníček. Ten by vám poradil ohledně odrůd, myslím, že v sortimentu citrusů, pomerančů a mandarinek patří... celý příspěvek >
Kolik slepic na kohouta?, 21.12.2011
Obávám se, že dodavatel ani při nejlepší vůli by vám nebyl schopen cokoli objasnit, jelikož on sám to neví. Toto je předmětem výrobního tajemství šlechtitele, rozhodně krytého patentem. Vyšlechtění mateřské a otcovské linie je záležitostí zpravidla 2... celý příspěvek >
Symbivit, 27.11.2011
Dobrý den, také jsem se o takové věci.pokoušela Bohužel jsem se nesetkala s dobrým výsledkem. Vždy mi řízky napadla nějaká houbová choroba, i přesto, že jsem je stříkala systémovým fungicidem. V době odběru byly krásně zelené, zdravé, chvíli... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 14.11.2011
Můžete mi, prosím, napsat, zda je nějaký rozdíl mezi San Marzano a Scatolone? Jak v chuti, tak i vzhledu. Díky Vlasta
Melounoviště 2011, 2.8.2011
Dobrý den, vloni jsem měla podobnou zkušenost. Plod byl v době, když byl malinký, mechanicky nepatrně poškozen (slimákem, odřením). Toto poškození se zahojilo, ale v jizvě se během rústu dělají trhlinky. které jsou vstupní bránou infekce. Ta... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 8.7.2011
Já se snažím malinký melounek celý zabalit do bílé netkané textilie, a myslím, že to funguje, melouny mám na záhonu s okolní trávou, takže útok slimáků je silný.  Ustřihnu si čtverec asi 30 cm, pečlivě obalím, podložím konce dospod a občas... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika