Příspěvky uživatele - 7.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bývalý kamenolom, 23.1.2011
Pokud je kamenolom orientovaný k jihu nebo alespoň JZ nebo JV, je to super. Zeminu ale bude třeba navozit aby byla kvalitní. Bacha aby na vás nepadaly skály vyžaduje zabezpečení a údržbu. Porostou tam i náročnější druhy na klíma. Ale pokud je... celý příspěvek >
Kde sehnat lípu?, 19.1.2011
Můžete mít lípu zdarma. Roste na kdejaké mezi a kdejakém lese. Pro lesáky je to plevel, takže ani bych se nikoho neptal a sazenici vyrýpnul a přesadil domů. Sotva někomu to bude vadit. Ujímá se snadno a teď je na to vhodná doba. Kdybyste nebydleli u... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 5.1.2011
Co Vy na to. Máte ji někdo? Nebo jste s ní už dokonce i řezali? Jaké máte s touto pilou zkušenosti? Zdravím všechny. Sluncem bohatý chalupář.
Kam dát rybičky, 11.12.2010
Když nechcete aby vám nikdy nezamrzla voda v jezírku, použijte mirelonovou hadici s co nejhrubšími stěnami. Vyrábí se tloušťky hadic určené k izolaci volně vedených vodovodních trubek. Takovou hadici když ponoříte do nezamrzající hloubky řekněme 70... celý příspěvek >
Jak se zbavit smrku, 19.11.2010
Obvod 80 cm odpovídá průměru 25,47 cm. Naštěstí ve výšce 130 cm, tak se s tím dá žonglovat. Obecní úřady nemívají stromy pečlivě zadokumentované a ani by to zadokumentovat nešlo. Museli by chodit měřit stromy na soukromé pozemky, kam je vlastník... celý příspěvek >
Co s posbíranými slimáky?, 2.6.2010
Francouzi z nich dělají všelijaké lahůdkové paštičky avšak holt my Češi jsme fajnovky. Pokud máte doma kočičky nebo pejsky nekupujte psí konzervy ale připravte svým čtyřnohým miláčkům lahůdku. Stačí jich pár uvařit a přidávat k masíčku z... celý příspěvek >
Kocour cestovatel, 26.3.2010
Že se kocour vrátil z třicetikilometrového exilu mne vůbec nepřekvapuje. Kočky mají vyvinutý orientační smysl a jsou vázány na chalupu narozdíl od psa, který je vázán spíš na člověka. To vyhubnutí lze vysvětlit tím že Vašeho kocoura nikdo u chalupy... celý příspěvek >
Antištěk - máte zkušenost?, 3.3.2010
Základní informace a doporučení o všech námi prodávaných Antištěcích: •Antištěk nebude fungovat, pokud je mezi psem a Antištěkem jakákoli překážka (plot, živý plot, zeď, dveře, okno...). •Při rozhodování o vhodnosti použití Antištěku... celý příspěvek >
Plastová nádoba v kleci, 24.2.2010
V černém plastě je jich jako šafránu a navíc pokud nemají být znečištěny zdraví škodlivými látkami mezi které patří taky průmyslové oleje. Bílých ibc kontejnerů je dostatek ale černé jednoduše nejsou i když vyrábí se. zidek@klikni.cz
Hnůj, 20.1.2010
Správný sedlák nechá hovno doma. Proto třeba srát a močit do kyblu a nikoli na záchodě. Až je kybl plný, tak ho dejte na balkón vyfermentovat po dobu šesti týdnů. Dobré je když těch kýblů máte víc. Po uplynutí fermentační doby možno odvézt na... celý příspěvek >
Lepení nádrže motorové sekačky, 15.9.2009
Záleží na tom kolik stojí nová nádrž. Kdyby stála hodně, tak bych to zkusil svařit. Pistolovou trafopájku anebo hrotovou nějakou menší používanou radioamatéry. Když si s tím pohrajete a dobře to provaříte do hloubky bude to sice vidět ale bude to... celý příspěvek >
Vozík, 5.9.2009
Co se týče plachty. Já mám vozík s plastovým víkem ale nemá to jen výhody.  Plastové víko je pevné a někdy opravdu omezuje. Co se týče oje do V. Není problém při couvání? Vysoká plachta ano ale není velký aerodynamický odpor při dlouhých... celý příspěvek >
Poměr oleje do benzínu, 5.9.2009
Pár poznámek. Ničemu nepomůžete když zasmradíte celý les. Nebude to více mazat jen se vám bude víc usazovat karbon. Běžné mazání je 1:50. Pozor! Nepřímá úměra. Čím větší poměr, tím méně oleje, ne naopak. Nutno pořád opakovat protože se setkávám s... celý příspěvek >
Vozík, 5.9.2009
Mám Agados NP3, plechový a je to pevné dostatečně. Rok výroby 1998. Vozím s tím písek a dřevo z lesa bez problémů. Třeba si uvědomit že když vezu písek nebo štěrk tak nemohu to přebouchat. Ložná plocha 111x207 k tomu svádí ale bacha. 2 tuny na metr... celý příspěvek >
Jak vyčistit úzkou studnu?, 4.9.2009
Ještě jsem to nedělal tak nevím jestli je to dobrá rada ale já bych pozval hasiče s motorovou stříkačkou a proudnicí. Vodu bych ze studny čerpal a zase proudnicí vracel zpátky stříkaje vodu po stěnách studny, čímž bych ty stěny vyčistil. Pak část... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika