Příspěvky uživatele - 130.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 19.8.2013
Ale tam musíte mít spíš vodárnu (s tlakovou nádobou). Jinak vám čerpadlo bude tlačit vlastně do potrubí a budete mít velké výkyvy tlaku, to tady vlastně nikdo nenapsal. A pak vlastně budete mít to, co máte v názvu. Nebo mít nádobu nahoře a tam mít... celý příspěvek >
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 19.8.2013
A už to jede, tabulky a vše kolem, to má takovou ztrátu a to má takovou ztrátu a proto to nepojede a pak se zjistí, že při tomhle to stačí, hlavně že NÁS zasypete vším možným. A NIC
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 19.8.2013
Podle plánku bude vývod ze studny pod hladinou, potom bude zavodněná hadice stále, protože u čerpadle je převýšení těch 40 cm, tím pádem není co řešit. Hadice je zatopená stále, vypustí se jen čerpadlo.
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 19.8.2013
Jestli to máte takto udělaný, tak žádnej problém nebude.
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 19.8.2013
Zkuste to, věřím, že to pojede. Mám doma studnu asi 4,5 m hlubokou a čerpadlo nad zemí asi ten metr, vzdálenost studny od čerpadla je sice asi 10 m, na sání mám taky 3/4", čerpám úplně vše najednou, až jde vzduch. Poté když znovu čerpám tak mám na to... celý příspěvek >
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 18.8.2013
Toho se nebojte, utáne. Když máte 3/4" hadici, tak se nic nestane, maximálně bude míň sát, ale spíš to mírně ulehčí čerpadlu. Kdyby byla hadice na výtlaku, tak musí víc tlačit na stejný množství vody (při té dělce).
BDR 700, 5.8.2013
A proč tam máte oboustraný klíňák, já mám taky dvoububnovou, ne tuto, ale různě se přetáčí klínový řemen, klasickej a jedu na to několik sezon. Použil jsem i zubovej, ale vydržel chvíli.
Lis na seno, 21.6.2013
Jestli myslíte tu bednu, tak bych to musel nafotit. Zrovna v sobotu a neděli jsem dělal asi 30 balíků. Dělám ale jinší lis, snad se mi to podaří zrealizovat. Fíček
Lis na seno, 19.6.2013
A prošel jste si zde ,,Lis na malé balíky sena,,
Vari Jikov, 18.6.2013
Může tam vzniknout takovej sopel a ten není vidět na trysce. Vyndejte ji a nastartujte a nechte chvíli běžet.
Vari Jikov, 18.6.2013
A nebo v benzínu. Jak tam dávaj ty jejich příměsi, jede to někdy blbě
Drcení kostí pro slepice, 30.5.2013
Určitě ho mají v každém železářeství
Drcení kostí pro slepice, 30.5.2013
Si dejte do vyhledávače DRTIČ KOSTÍ,  stojí okolo 450,- až 500,- Kč.
Jaké tyčky k rajčatům?, 24.5.2013
Chtěl bych přidat svou zkušenost s tyčkami, ale předem upozorňuji, že jsem nečetl celou diskusi. Před více jak desti lety jsem si udělal spirály z drátu, co je na zemnění (bleskosvodu), použil jsem 10, bylo to sice trochu dražší, ale požíváme to... celý příspěvek >
Jezírko a zvláštní chování ryb, 6.5.2013
Mají asi málo kyslíku, pokud plavou u hladiny. Udělejte víc kaskád, tím se voda víc okysličí. Podle mě je voda z meliorace bez kyslíku a dal bych ještě před kaskádu nějakou filtraci, na ten jíl, on nemusí být vidět, ale je ve vodě
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika