Příspěvky uživatele - 165.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lignohumát, 21.11.2011
Lignohumát se opravdu vyplatí, rostliny jsou zdravější, plodnost je vyšší, -všude tam, kde se nepoužívá kompost a rašelina. Tam opravdu poznáte velký rozdíl. Naopak na kvalitních půdách s kompostem a rašelinou rozdíl nepoznáte.
Nejde nastartovat krovinorez, 10.9.2011
A proč kupujete stroj v marketu co stojí mezi kytkama a hráběma? Kdyby jste si koupil křoviňák v pořádným krámu, tak Vám vše vysvětlili, že si vlastně kupujete koncepčně starej stroj, že se šetřilo kde to šlo aby byla nízká cena a že je potřeba mazat... celý příspěvek >
Vodní gril, 23.8.2011
A co stim grilovanim, jak jsem se ptal?
Rozdil mezi herbicidy, 5.8.2011
Úplně vyčerpávající odpověď, která u léků určitě, nebo budem tomu alespoň věřit, platí. Mě ale nevadí, jestli tyto přípravky mají na plevel nějaký odlišný´účinek, hlavně že ho zahubí. A na rozdíl od roundupu o polovinu levněji.
Kristalon na rododendrony, 27.6.2011
Kristalony obecně se mohou používat na všechny rostliny. Liší se jen obsahem živin. Kristalon rododendron má větší převahu dusíku a tak se hodí do první poloviny vegetace.  Rozhodně již s ním v srpnu nehnojte dřeviny. Ani ostatní kristalony... celý příspěvek >
Woodshark 2275 motorova pila, 2.3.2011
Ma nekdo zkušenost z tou pilou?
Kvas jablek, 7.6.2010
Naředěného destilátu na 54 % je 21 litrů.
Cypřišovec leylandův - proschnutí po první zimě, 11.5.2010
Dávám za pravdu panu Josefovi. My sí tímto prošly, když tento druh začínal... hit - super přírustky, hustý živý plot už za 3 roky... Jeli jsme si pro ně od Plzně až do Olomouce, vzali 120ks, pak ještě znova dalších 50ks a po zimě nám z toho... celý příspěvek >
Blahočet stepilý, 7.5.2010
Zdravím, tak já hlásím neúspěch, araukarijka mi celá zhnědla, stonky větví jsou ještě zelené. Je to můj poslední pokus s jejím pěstováním venku, pak už jedině jako přenosnou rostlinu.
Ako a kedy strihat zivy plot z ihlicnanu, 27.4.2010
Nebylo jasné, zda máte přístup z obou stran. Ale ta hustota je příliš, nechcete to třeba trochu odlehčit předsazením kažného druhého stromku do přední řady? Takhle mám obavy, že se spodní větve budou vyholovat nedostatkem prostoru hned od mala a s... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika