Příspěvky uživatele - 144.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Douzeni koupeneho uzeneho, 25.10.2011
Dobrý den pane Vysloužile, mohl byste mi poradit, jak a čím napíchat maso na uzení, aby se dalo za 2-3 udit. Dostavěl jsem udírnu, přečmudil pár kilo klobás a hlavně nemám, kde naložit maso na několik týdnů. Tak bych chtěl zkusit pár kousků bůčku, na... celý příspěvek >
Pěstování majoránky a petrželky (kudrnky), 2.10.2011
Majoránka vymrzne. Petržel by mohla vydržet, ale musela by být zasazená či zasetá už na jaře. Mě vymrzla petržel vloni, ale většinou zimu přežije. Mirek
Černo-červená rajčata, 18.9.2011
Letos jsem měl poprvé Black from Tula, ale nejtmavší bylo spíš světlehnědé. Taky jsem čekal tmavší kousky. Mirek
Hryzec, 27.8.2011
Teď jsem slyšel, že hlodavce odrazuje máta. Není to blbost?
Napadené listy švestky, 21.8.2011
Dobrý večer, na listech švestky se dělají 2-3 mm jakoby bradavičky. Nevíte někdo, co to je? Děkuji za pomoc.
Nejranější rajčata?, 17.8.2011
Letos jsem s rajčaty sice trochu zaspal nebo co, ale pravda je, že první zrály Bejbína, ale asi po týdnu začaly Tornáda, Black from Tula, White Tomessol. Green zebra byla ještě o 14 dní později. Mirek
Nejchutnější rajčata, 8.8.2011
Musím uznat, že ILDI je asi absolutní jednička. Obrovská úroda a skvělá chuť. Při kombinaci se Zebrou, Black from Tula a Bejbínem je to opravdu milion chutí.
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným, 8.8.2011
Zdravím všechny zoufalce, letošní prádninové počasí už začíná být na mašli.  Sotva začaly zrát rajčata, už abych přemýšlel, čím to postříkat. Zima, všude blato, hnus, hnus, hnus... . To snad přežijou jenom giganty a špenát. Bez slunka to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika