Příspěvky uživatele - 165.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na vosy, 4.9.2007
Dobrý den, včera u nás lilo jako z konve, tak jsme raději nikam nelezli. Pokus bude úspěšný snad dnes večer. Uvidíme, zatím kolem vosy nelétají, ale myslím si, že je to tím, že je docela zima. Tak zatím nashle Pavlína
Jak na vosy, 3.9.2007
Dobrá, budeme tedy pokračovat, dneska jim zase dáme pořádnou dávku. Asi začnu ten BIOLIT doma vyrábět. Večer jdeme na to, vstřikneme a budeme poslouchat. Kééééž by se nic neozývalo. Dám určitě vědět a zatím se mějte a díky za trpělivost Pavlína
Jak na vosy, 3.9.2007
Dobrý den, děkuji za obrázek BIOLITU. Koupíme ho určitě. V soboru jsme tedy do fasády navrtali diku a stříkali dovnitř trubičkou, byl uvnitř šílenej bzukot a vosy se mohly zbláznit, venku tedy nelítaly skoro žádné. Teď mám ale problém, jak zjistím,... celý příspěvek >
Lapač na vosy, 31.8.2007
Dobrý den, koukám, že vosy jsou žhavé téma, asi jsem rozpoutala pořádnou diskuzi. Včera se manžel chystal je vystříkat a vyvrtat díru do palubek, ale než vlezl nahoru, dvě vosy ho píchly do břicha. Opět mu to nateklo jako blázen a už nikam nelezl.... celý příspěvek >
Lapač na vosy, 30.8.2007
Dobrý den, tak díra vyvrtána nebyla, manžel neměl tak malý vrták,dnes ho snad donese a bude se vrtat.  Taky musí sehnad hadičku, která by pasovala na ten BIOLIT. Prostě nemůžeme mít nic jednoduchého. Jinak venku už je vos minimum, tak max. 10.,... celý příspěvek >
Lapač na vosy, 29.8.2007
Děkuji za radu, používáme BIOLIT přímo na vosy, zkusíme vyvrtat díru a dneska večer jim dáme co proto. Doufáme, že budeme úspěšní a konečně se jich zbavíme. Vím, že už jsem asi otravná svými dotazy, ale ty vosy jsou otrvavnější, to mi věřte. Hasiči... celý příspěvek >
Lapač na vosy, 29.8.2007
Nevím jestli odpověď na BIOLIT patřila mně, ale skutečně stříkáme BIOLITEM už týden a jsou tam stále pod palubkama. Zadělali jsme spoustu děr, ale ještě dneska jsme tam stříkali a bzučelo to tam hodně, no uvidíme, musíme se jich zbavit. Pavlína
Jak se zbavit vos?, 28.8.2007
Manžel šel dobrovolně, i když s velkým strachem. No, jsem ráda, že hnízdo nenašel, ale stejně jste mi navrtal brouka do hlavy, ža když tam létají, tak tam musí mít hnízdo. Budeme pátrat, hubit  a prostě budeme stále ve střehu. Mám z nich... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 28.8.2007
Před chvílí mi volal manžel, vlezl tedy na půdu a velkým světelem se díval jestli tam není hnízdo, nikde nic neviděl a hnízdo nenašel. Takže je možné, že si udělali hnízdo ve fasádě mezi polystyrenem a cihlami, nebo ve skelné vatě po taškami?? Tam se... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 28.8.2007
Aaaaach jo, to si snad děláte srandu. Já jsem si myslela,že když to tam budeme vystříkávat každou chvíli a postupně zaděláme silikonem díry, že bude pokoj. Včera jich tam už bylo mnohem míň a hodně se jich utopilo v lahvi se šťávou. Takže ony mohou... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 27.8.2007
Dobrý den, tak jsem vosy vystříkali bilotem na vosy, zmizely, ale zase se vrátily. Díry kterými lezly vosy pod podbití střechy, jsme zadělali čirým silikonem, druhý den se mohly zbláznit, nedostaly se dovnitř, ale našly si jené díry. Tak ve... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 24.8.2007
Děkuji za radu, dnes večer na ně vlítneme. Už je to fakt neúnosné, jsou tam pořád a celý den nosí kuličku po kuličce. Biolit koupíme a v pondělí se ozvu jak to dopadlo. Pavlína
Jak se zbavit vos?, 13.8.2007
dobrý den, bydlím rok v novém domě, jak tak koukám mám podobný problém jako všichni, ale řekla bych, že si vosy u nás nedělají hnízdo, ale u střešního trámu je přístup k tepelné polystyrenové izolaci a vosy si ji po malých kouscích odnášejí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika