Příspěvky uživatele - 23.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Předzahrádka na východ pro začátečnici, 11.7.2011
Dobrý večer, souhlasím s předešlým příspěvkem. Fakt je ten, že se jedná jen o malinký kousíček zahrady, tak to opečovávání nedá tolik práce a nezabere moc času. Trávu opravdu musíte sekat častěji než jednou za měsíc, kytičky kvůli zakořenění určitě... celý příspěvek >
Slimáci, 11.7.2011
Dobrý večer Iro, to Vám tedy "závidím". Já jsem se vloni radovala, letos je to docela děs. Dnes jsem při počtu 200 ks přestala počítat. Doma ze mě mají bžundu, protože pořád lezu po zahradě a sbírám. U nás bohužel nepřipadá v úvahu, že... celý příspěvek >
Slimáci, 29.6.2011
Dobrý večer, tak jak jsem si vloni libovala, že u nás potvory nejsou, tak letos mi sežrali snad všechno co se dá. Ze 120 jiřin jich přežije 8, možná 10! Lupiny, kopretiny, stračky... jsou obalené slimáky i na květech! A protože máme velkou zahradu,... celý příspěvek >
Jaké jehličnany, popř. konifery do jílovité půdy, 28.6.2011
Dobrý večer, též by mě zajímal rozdíl mezi koniferou a jehličňanem? viz. odkaz. Marcela
Slimáci, 25.6.2011
Tak u nás (Praha) jich vloni moc nebylo. Letos to vypadalo, že je to také dobré, ale když jsem jich před chvílí při sběru napočítala sto, tak jsem počítat přestala. A to chráním jen květinové záhony. Třeba jiřiny mi totálně sežrali (ze 120 kusů jich... celý příspěvek >
Využití malin, 22.6.2011
Krása! Jak píší Ti přede mnou. Dělám z malin marmeládu, hodně je mrazím, peču koláče, vařím ovocné knedlíky, poháry se šlehačkou. Nejlepší ale stejně je trhat je rovnou do pusy. Marcela
Poznáte kolekci keřů?, 9.6.2011
Asi ano paní Lído, jsme v Praze a ikdyž ne přímo v centru, přece je zde klima teplejší. Některé mi ale také vymrzají až k zemi, hlavně ty nejvíce šlechtěné. Ty "nejobyčejnější" fialové mám už teď s novými výhony na starém dřevě cca 1 - 1,5... celý příspěvek >
Ostnatý drát, 9.6.2011
Dobrý večer, Vy si myslíte, že takhle Vám nikdo nic neukradne?! Máme chatu v lese a pozemky tam jsou buď " oploceny" živým plotem, nebo hranicemi nařezaného dříví nebo zabitými dřevěnými kůly, které jsou spojeny opět tenkými kmínky. Je to... celý příspěvek >
Odpuzovač hadů, 7.5.2011
Milá Lucie, v přírodě to tak chodí. Ale, že bych měla hrůzu co se týče dětí a hadů, tak to mě nikdy nenapadlo. Vždyť takové děťátko pořád hlídáte. Také hady nemusím, ale o odpuzovači hadů jsem nikdy neslyšela. Na chatě máme užovky a když plavete ve... celý příspěvek >
Sháním bledule, 7.5.2011
V zahradnictví a v hobby marketech vždy od srpna, září. Marcela
Slimáci, 3.5.2011
Tak to jsou opravdu parádní fotky. Jsou to prostě akrobati.
Rezavá gelovitá hmota na tůjích, 2.5.2011
Dobrý večer, co byste mi tedy prosím poradil?! Nějaké typy sice mám, nechám si ale ráda poradit, abych měla nad čím přemýšlet. Budu muset zlikvidovat dvě poměrně větší plochy. Na jedné potřebuji opravdu keříky plazivé, aby nerostly moc do výšky,... celý příspěvek >
Netkaná textilie na muškátech, 1.5.2011
Dobrý večer, a kde prosím bydlíte, že musíte teď chránit muškáty před mrazem? Pelargonie snesou až minus pět stupňů! Mám všechny balkonovky již měsíc venku osázené a ještě nebyla taková zima, abych je musela přikrývat. Navíc v tom mém množství je to... celý příspěvek >
Kde vzít vodu do bazénu 20m3?, 1.5.2011
Tak my vodu napouštíme klasicky tou hadicí. Když ráno začneme, k večeru je hotovo. Práce s tím není, časové ztráty také ne, jen jdu občas vodu zkontrolovat. Provoz bazénu, když chcete mít perfektní vodu je vždycky drahý. Když u nás sedí návštěva u... celý příspěvek >
Rezavá gelovitá hmota na tůjích, 1.5.2011
Dobrý večer, dnes jsem s hrůzou zjistila to samé na našich "thujích". Je zajímavé, že větve jsou ze spodu opravdu místy úplně obalené rezavými tobolkami. Jsou napadené jen keře půdokryvné. Pane Josefe, myslíte si, že usychání některých... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika