Příspěvky uživatele - 102.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Třešeň dvoják, 22.6.2011
To není dvoják, spíš troják. Ale celé boční větve bych neodstraňoval, třebaže rostou silněji než terminál. Lze z nich zapěstovat postranní ramena.  Odstranil bych pouze letorosty konkurující výhonu terminálu.
Prosba o urceni odrudy tresne, 19.6.2011
Kratší stopka je typická pro odrůdu Van. Dozrává v tuto dobu a před 25 lety to bylla asi nejvysazovanější odrůda. Stoprocentně to ale podle fotek určit nelze.
1000l barel přes zimu - vypustit nebo ne?, 18.6.2011
Já jsem to vyřešil tak, že jsem vyvrtal díru do zaslepovacího víčka a vsadil do něj kovový 34" pákový kohout. Proud je i tak dostatečný.
Naklánění jabloní, 12.6.2011
Viděl jsem hodně jabloní, ale s kmenem 90 cm v průměru dosud ne. Takže půjde spíš o milimetry.    Je-li na vině sesuv povrchové půdy, slabá podnož nebo prosté převážení stromku na stranu větších větví směrem ze svahu, je vcelku jedno.... celý příspěvek >
Roubování 2011, 12.6.2011
Špatná plodnost Zelené renklódy může, ale taky nemusí být způsobena nedostatkem opylovačů. Může jít i o špatné stanoviště, nedostatek živin či napadení pilatkou, na to je Zelená dost háklivá.    Althanovu mám se Zelenou na jednom stromě a... celý příspěvek >
Blaník, 12.6.2011
 Blaník mě překvapil velkými a krásně zbarvenými plody vyhovujícími i chutí.  Bohužel krátce po Vánocích přezrály a zmoučnatěly. Jedná se ale o mladý stromek, takže z toho nedělám předčasné závěry. Přesto si myslím, že skladovatelnost... celý příspěvek >
Co je to za třešně?, 11.6.2011
Skorých měkkých bělic je mnoho a řada z nich není ani pojmenovaná. Jedná se často o místní odrůdy, původně náhodné semenáče. Jejich rodiči bývaly kulturní odrůdy opylené bělokorou světloplodou ptáčnicí. Dobře jim klíčí semena, stromy zdravě rostou a... celý příspěvek >
Jablon Gravštýnské, 11.6.2011
Grávštýnské se do malé zahrady hodí asi ze všech jabloní nejméně. Plodnost nastupuje později a je spíš jen střední až menší se sklonem ke střídání. Zimní odrůdu k němu přiroubovat samozřejmě lze, pokud možno popdobně bujného růstu.   Pokud... celý příspěvek >
Kordia je nepřekonaná, 11.6.2011
Kordia není srdcovka, nýbrž chrupka. Červivostí trpí stejně jako ostatní, ve stejnou dobvu zrající, třešně
D-test, 5.6.2011
Promítnutí nákladů na dopravu do konečné ceny stroje zní rozumně, ale v globalizované praxi to nefunguje.  Podle této logiky by automobil Škoda měl být o mnoho kvalitnější než stejně drahá Honda či Nissan.
D-test, 4.6.2011
1. Země původu není směrodatná. I Číňan umí vyrobit spolehlivou sekačku, jenže české firmy je nevozí. Poptávka je po levných striojích. 2. Nákup přes internet není o nic rizikovější než v obchodě. Jestli se Vám stroj po týdnu rozpadne,  v... celý příspěvek >
Přehnojené slivoně slepičincemi?, 4.6.2011
U jedno a dvouletých švestek bych kvetení a nekvetení neřešil. Důležité je, aby dobře rostly a vytvořily korunku. Jsou-li vysazené do dobře připravené půdy, je jejich přihnojování podle mě zbytečné, stačí občas zálivka. Jakmile se rozplodí, jejich... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika